وام روی طلا

4.6/5 - (7 امتیاز)

فهرست مطالب

وام طلا فوری و بدون ضامن

وام روی طلا جز روش‌های محبوب دریافت وام بین افراد محسوب می‌شود؛ زیرا این روش فوری و بدون ضامن و است. اگر در شرایطی قرار دارید که به وام فوری بدون وثیقه نیاز دارید، می‌توانید طلاهای خود را به بانک یا موسسات معتبر مانند شرکت خصوصی وام آفر سپرده و وام طلا فوری دریافت کنید. وام با طلا با وام خرید طلا، مشابه نیست، بلکه در این نوع از تسهیلات، شما وام می‌گیرید و از طلای خود به عنوان وثیقه استفاده می‌کنید.

شرکت وام خصوصی وام آفر تمامی خدمات جهت دریافت وام روی سیم کارت، وام روی طلا، وام روی سند خودرو و سایر وام های خصوصی یا آزاد و وام آزاد فوری را ارائه می‌هد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تماس درج شده در ارتباط باشید.

وام طلا فوری و بدون ضامن

جهت مشاهده انواع وام فوری و مدارک و مراحل دریافت آن‌ها شامل وام روی سیم کارت، وام طلا و وام روی سند خودرو کلیک نمایید. کسب اطلاعات بیشتر درمورد شرایط و نحوه دریافت وام طلا، می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰ با مجموعه وام آفر در تهران در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان این حوزه بهره‌مند شوید.

مراحل دریافت وام با طلا از وام آفر

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، موسسه‌ی وام آفر، اقدام به تسهیل وام‌ دهی کرده است. وام روی طلا، یکی از خدماتی است که گروه ما، برای شما و متقاضیان در نظر گرفته است؛ چرا که بدون نیاز به ضامن، چک و پیش‌ نویس و ضمانت، در کمتر از دو ساعت مبلغ وام را با توجه به میزان طلای موجود، به شما تقدیم خواهد کرد. وام طلا، در واقع به عنوان در دسترس‌ترین و ساده‌ترین انواع وام به شمار می‌رود؛ زیرا اکثر ما طلا در خانه داریم و می‌توانیم، با اعطای آن به بانک یا موسسات، وام‌ های بدون وثیقه دریافت کنیم. شما می‌توانید از راه‌های متفاوتی قسط‌ های این نوع تسهیلات را پرداخت کرده و این روش‌های پرداختی، بسته به توانایی مشتریان، متفاوت خواهد بود.

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، روند دریافت این وام اصلا پروسه‌ی پیچیده‌ای نیست! زیرا تنها کاری که باید انجام دهید، این است که به صورت حضوری به وام آفر، مراجعه کنید و کاغذ خرید هر مقدار طلا، اعم از جواهرات، سکه و تمامی اقلام طلای گرانبها را به همراه داشته باشید. سپس کارشناسان ما، وزن و اصالت طلای شما را بررسی خواهند کرد و پس از آن، باید مدارک لازم ذکر شده در بالا بررسی شود. با انجام مراحل ذکر شده، قطعاً در کمتر از یک ساعت، وام را دریافت خواهید کرد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که قطعاً وام گرفتن از موسسات معتبر، راه آسان‌تری برای دریافت وام، نسبت به بانک‌ها و موسسات مالی است. زیرا علاوه بر عدم نیاز به چک، فاکتور، سفته یا سایر ضمانت‌نامه‌ها می‌توانید مدت بازپرداخت وام طلای خود را نیز تعیین کنید. به علاوه، لازم نیست برای دریافت وام در صف‌های طولانی بایستید و می‌توانید وام روی طلا خود را در کمتر از یک ساعت دریافت کنید.

از دیگر خدمات مجموعه وام آفر می‌توان به دریافت انواع وام خصوصی یا آزاد، وام روی سند خودرو و وام روی سیم کارت فوری و و وام آزاد فوری، بدون ضامن، بدون چک و سفته اشاره کرد.

وام فوری چیست؟ جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شرایط و نحوه دریافت وام فوری کلیک نمایید. می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰ با مجموعه وام آفر در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان این حوزه بهره‌مند شوید.

وام روی طلا چیست؟

وام طلا، یکی از انواع وام است که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است که عموماً در میان مردم، به وام فوری و بدون ضامن شناخته می‌شود. در این روش می‌توانید طلاهای خود را در بانک گرو بگذارید و به میزان آورده خود وام دریافت کنید.

حتما برای شما هم پیش آمده فرضا برای اینکه بخواهید کسب‌ و‌ کار خود را گسترش دهید که برای این کار، در قدم اول به افزایش سرمایه نیاز دارید. به همین دلیل، در قدم اول، به فروش دارایی‌های خود مانند: اتومبیل، طلا و غیره فکر می‌کنید؛ اما این کاری اشتباه است! زیرا با تورم موجود در جامعه‌ی امروزی، سرمایه‌های از دست رفته‌ی خود را داشته باشید، باید بیش از پیش، هزینه پرداخت کنید.

وام روی طلا

وام از طلا برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از این وام، مزایای بسیاری دارد. همچنین می‌تواند برای افراد زیر، مناسب باشد:

 • کسانی که دارای ضامن رسمی نیستند.
 • افرادی که شرایط سرمایه‌گذاری در بانک را ندارند.
 • افرادی که طلا دارند، اما نمی‌خواهند آن را بفروشند.
 • کسانی که به پول کوتاه مدت، نیاز دارند.
 • افرادی که زمان کافی برای تامین وجه مورد‌نظر خود را ندارند.
 • افرادی که دسته چک ندارند.
وام طلا

انواع وام طلا

هر یک از بانک‌ها و موسسات خصوصی شرایط خاصی را برای اعطای وام روی طلا در نظر گرفته‌اند. برخی از آن‌ها این وام را به صورت قرض‌الحسنه و برخی دیگر به صورت جعاله ارائه می‌دهند.معمولا مبلغ وام و سود آن در قرض ‌الحسنه کم و در جعاله بیشتر است. سایر بانک‌ها نیز شرایط مخصوص به خود را دارند.

چرا وام طلا از فروش آن بهتر است؟

اگر نوسانات بازار سکه و طلا را زیر نظر داشته باشید، خواهید دید که فروش این سرمایه ارزشمند کار سنجیده‌ای نخواهد بود. چرا که باید ضرر مالی زیادی را متحمل شوید. حتی امکان دارد در آینده نزدیک قیمت آن افزایش زیادی پیدا کند اما با این وجود بسیاری از افراد برای رفع نیازهای مالی ضروری چاره‌ای جز فروش آن ندارند.اما لازم است بدانید یکی از بهترین راه‌ها در این شرایط، دریافت وام روی طلا است. در این حالت هم طلای خود را حفظ می‌کنید و هم نیازهای مالی خود را برطرف خواهید کرد. به قول معروف با یک تیر دو نشان می‌زنید.

شرایط گرفتن وام به ضمانت طلا

وام‌ های مختلفی وجود دارند که در مواردی از جمله: نرخ سود، اسناد مورد نیاز، مبلغ پرداختی و غیره، با یکدیگر متفاوت است. برای دریافت هر وام، اصولاً باید یک ضامن داشته باشید که گاهی، ضامن شما سپرده و سرمایه شماست و گاهی، ضامن شما می‌تواند یک نفر باشد. گرفتن وام به ضمانت طلا، شرایط خاص و پیچیده‌ای ندارد؛ شما می‌توانید معادل طلایی که گرو گذاشته‌ اید، وام و مزایای مالی دریافت کنید.این وام، نیازی به ضامن، چک یا حواله ندارد و طلای شما، ضامن و اعتباری است که از طرف شما، نزد موسسه، تا زمان پرداخت آخرین قسط تسهیلات، باقی می‌ماند. شما می‌توانید، زمان پرداخت وام را بر اساس درآمد خود تعیین کنید و حتی پس از پرداخت اقساط نیز، می‌توانید مجددا وام را تمدید کنید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام

 1. کارت ملی متقاضی
 2. فاکتور خرید طلایی که به عنوان وثیقه در اختیار موسسه قرار می‌دهید.
 3. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با کارشناسان ما در وام آفر، در ارتباط باشید.

مزایای وام روی طلا چیست؟

 • آسان‌ ترین روش دریافت وام

این وام در واقع جزو یکی از ساده‌ترین و سودمندترین وام‌ها به شمار می‌رود. دریافت وام از این طریق، راحت است زیرا همه ما مقداری طلا در خانه داریم که می‌توانیم بابت آن، وام بدون وثیقه و فوری، دریافت کنیم.

 • دریافت وام فوری و بدون ضامن

دریافت این وام، پیچیدگی سایر وام‌های دیگر را ندارد و در این روش می‌توانید به آسانی در مدت زمان کمی بدون ضامن مبلغ توافق شده از طرف موسسه را بعنوان وام دریافت کنید.

 • دریافت وام معادل ارزش کل طلا

موسسه‌هایی وجود دارند که گاهی معادل ارزش کل طلا، به شما وام می‌دهند و شما می‌توانید، بر اساس توانایی مالی خود، اقساط این وام را پرداخت کنید. ارزش طلای شما بر اساس مقدار طلای خام و ذوب شده، محاسبه می‌شود.

 • جلوگیری از ضرر مالی

عموماً افرادی که سرمایه‌گذاری می‌کنند، از این کار، قصد تبدیل این سرمایه به سود و پول نقد را دارند. در هر حال، وقتی در هر بازاری سرمایه‌ گذاری می‌کنید، هدف شما این است که روزی پول خود را برداشته و از سود آن، استفاده کنید.

با توجه به نوسانات بازار طلا و ارز، فروش آن‌ها در این شرایط، کار هوشمندانه‌ای نیست و ممکن است زیان مالی هنگفتی به دنبال داشته باشد، یا حتی ممکن است در آینده پشیمان شوید که چرا طلاهای خود را فروختید، در حالی قیمت آن، افزایش چشمگیری داشته است. وام روی طلا، به شما این امکان را می‌دهد که مشکلات مالی خود را بدون فروش طلا، حل کنید.

مهمترین مزیت دریافت وام روی طلا چیست؟

وام طلا مزایای زیادی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان دریافت فوری وام، عدم نیاز به ضامن، دریافت وام معادل ارزش کل طلا و جلوگیری از ضرر مالی اشاره کرد. اما در میان این موارد، مهمترین مزیت آن عدم نیاز به ضامن است.

اگر تا به حال از بانک وام دریافت کرده باشید، احتمالا با پروسه سخت پیدا کردن ضامن مواجه شده‌اید. اما وام طلا شما را درگیر مراحل پیچیده و فرایندهای زمان‌بر اداری نمی‌کند. بلکه به راحتی و در سریع‌ترین زمان می‌توانید وام طلا فوری دریافت کنید. البته این تنها وامی نیست که می‌توان بدون ضامن دریافت کرد، ما در وام آفر پیشنهادهای مختلفی را برای شما در نظر گرفته‌ایم.

وام تا ارزش 100% طلای شما

معمولا بانک‌ها برای وام از طلا محدودیت‌هایی را در نظر گرفته‌اند و شما نمی‌توانید معادل همه طلاهای خود وام دریافت کنید. به‌عنوان مثال سقف وام طلا 1402 در بانک رسالت 20 الی 30 میلیون است. سایر بانک‌ها نیز همین وضعیت را دارند. اما در این میان، برخی از موسسات گاهی معادل 100 درصد ارزش کل طلا وام می‌دهند. یکی از این موسسات وام آفر می‌باشد بنابراین می‌توانید با توجه به وضعیت مالی خود، به سراغ دریافت این وام‌ از شرکت خصوصی وام آفر بروید. دقت داشته باشید که پیش از دریافت وام روی طلا از سایر موسسات، حتما بررسی‌های لازم را انجام دهید.

آیا دریافت وام روی طلا به‌ صرفه است؟

از گذشته‌های دور تا الان، یکی از راه‌های مطمئن برای سرمایه گذاری و حفظ ارزش پول، خرید طلا و نگهداری از آن بود. در گذشته افراد با سپردن طلای خود به عنوان ضمانت، وجهی را دریافت می‌کردند و پس از پرداخت کامل، طلای خود را پس می‌گرفتند. در حال حاضر نیز اینکار توسط بانک‌ها و موسسات انجام می‌شود.یکی از مزیت‌های اصلی دریافت وام روی طلا، حفظ سرمایه است. یعنی لازم نیست سرمایه خود را به فروش برسانید.

درصورت فروش طلا، خرید دوباره آن کار بسیار سختی است؛ به ویژه در عصر کنونی که قیمت آن روز به روز افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر حفظ سرمایه، احتمال دارد ارزش طلای شما تا زمان بازپرداخت اقساط بیشتر شود. یعنی نه تنها با دریافت وام روی طلا هیچ ضرری نمی‌کنید، بلکه با افزایش ارزش طلا، سرمایه شما نیز بیشتر می‌شود. بنابراین وام طلا یکی از بهترین و به‌صرفه‌ترین گزینه‌ها به شمار می‌رود.

آیا دریافت وام روی طلا به‌ صرفه است؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شرایط و نحوه دریافت وام روی طلا، می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰ با مجموعه وام آفر در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان این حوزه بهره‌مند شوید.

وام روی طلا از بانک یا شرکت های خصوصی؟

رخی از بانک‌های کشورمان مثل بانک ملی، ملت، رسالت و کارگشایی وام با ضمانت طلا را ارائه می‌دهند. برای دریافت وام روی طلا می‌توانید از طریق بانک‌ ها، موسسات دولتی و یا شرکت‌ های خصوصی اقدام کنید. در نظر تعدادی از افراد جامعه دریافت وام از بانک‌ ها امنیت بالاتری دارد؛ اما این را هم در نظر داشته باشید که مبلغی که بعنوان وام دریافت می‌کنید بسیار پائین‌‌تر از شرکت‌ های خصوصی است. همچنین تعداد محدودی از بانک ها اینکار را انجام می‌دهند. به طور مثال بانک سپه طرحی به نام وام روی طلا ندارد.

کدام بانک ‌تسهیلات وام روی طلا ارائه می دهد؟

بانک‌ های معدودی در سطح کشور ارائه‌ دهنده‌ی این نوع وام هستند. در حین اینکه بانک‌ ها مبلغ زیادی در ازای طلای شما پرداخت نمی‌کنند ولی عدم نیاز به ضامن یکی از دلایل ترغیب‌ کننده‌ی این نوع وام است. مهمترین نکته پیش از اقدام به دریافت این نوع وام، محاسبه‌ی ارزش قیمت طلا است که نرم‌ افزار بسیاری در این امر وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند.

بانک هایی که دارای این نوع وام هستند عبارتند از:

1. شرایط دریافت وام طلا از بانک ملی

نوع واممبلغ وامزمان بازپرداختسود وامطلا برای ضمانت
وام طلای قرض‌الحسنه2میلیون تومانیک سالهچهار درصدسی‌گرم بدون تقریب
وام طلای جعاله20میلیون تومانیک سالهبیست درصدصد گرم بدون تقریب

شرط دیگر این بانک مربوط به نحوه‌ بازپرداخت است که نیاز نیست اقساط را به صورت ماهانه پرداخت نمائید، بلکه بعد از گذشت یکسال زمان دریافت وام آن را به صورت یکجا پرداخت کنید.

2. دریافت وام طلا بانک کارگشایی

قوانین این بانک برای ارائه وام طلا نیز مشابه بانک ملی است. علت اصلی این مشابهت به دیلیل این است که بانک کارگشایی خود زیر مجموعه بانک ملی محسوب می‌شود. لذا قوانین آن مطابق جدول پیوست بانک ملی است و وام های آن در دو دسته‌ قرض‌الحسنه و جعاله نیز قرار دارند. نکته مهم این بانک این است که شما می‌توانید مدت پرداخت وام را یکساله انتخاب کنید منتهی با انجام این کار باید 6 درصد بیشتر از نرخ مصوب جریمه به بانک پرداخت کنید. با توجه به این امر بهتر است پس از گذشت یکسال مبلغ وام را پرداخت کنید تا جریمه با سود بیشتر شامل حال شما نشود.

 • صرفا با ارائه ضمانت طلای زینتی به شعب بانک ملی و کارگشایی شما وام دریافت می‌کنید..

3. شرایط گرفتن وام روی طلا از بانک ملت

این بانک در ازای ضمانت طلا، به شما وام پرداخت نمی‌کند. بلکه طرح وام طلای این بانک مخصوص سکه طلا رایج است که با گواهی سپرده طلا (مخصوص سکه طلا) به شما وام تعلق می‌گیرد. در واقع به این نکته باید توجه داشت که سکه‌ های طلای خود را به صندوق خزانه این بانک می‌سپاریم، آن‌ها به شما گواهی سپرده خواهند داد، با استفاده از این گواهی می‌توانید در بورس، نقل و انتقال های سکه را انجام دهید.

4. شرایط دریافت وام روی طلا بانک صادرات

اگر چه در بین افراد جامعه وام بدون ضامن بانک صادرات معروف است، ولی در واقع این بانک هیچ وامی با عنوان وام با ضمانت طلا در تسهیلات خود ندارد بلکه وام بدون ضامن با عنوان طرح 67 بانک صادرت است.

 • شرایط دریافت وام طرح 67 بانک صادرت

شرط اصلی برای دریافت این وام، افتتاح سپرده‌ بلند مدت در این بانک است. با افتتاح سپرده، شما می‌توانید با ضمانت سپرده خود 80 درصد از مبلغ سپرده‌ خود را به عنوان وام دریافت کنید. رنج این وام از پنج میلیون تومان تا هشتاد میلیون تومان قابل دریافت است.

شرایط و بازپراخت و سود آن در جدول زیر نمایان است.

مبلغ وامسود دریافتی واممدت زمان پرداختسود سپرده
بین پنج تا حدود دویست میلیون تومانهفت درصدتا سی‌ و شش ماهشش درصد

5. وام روی طلا از بانک رسالت

این بانک در تسهیلات خود وام طلا نیز اعطا می‌کند که شرایط آن به این ترتیب است؛

 • شرایط دریافت وام طلای بانک رسالت
 • ارائه‌ی طلاهای زینتی یا حتی سکه
 • با توجه به میزان ارزش شما نسبت به قیمت روز طلا به شما وام طلا تعلق می‌گیرد
 • اصول دریافت این وام در باک رسالت از 20میلیون تومان تا سی میلیون تومان است که طلای محاسبه شده توسط متقاضی باید به این میزان باشد.
 • سود دریافتی بانک در ازای این وام 2درصد است.
 • مدت زمان برای بازپرداخت وام تا یکسال می‌باشد.
 • شرایط بازپرداخت وام به صورت دو مرحله‌ای صورت می‌گیرد.
 • امکان تسهیلات وام سی میلیون تومانی طلا مشروط به بازپرداخت وام بیست میلیون تومانی و سپردن طلای بیشتر به بانک.

وام با ضمانت طلا از بانک

دریافت وام با طلا، شرایط و قوانین سختگیرانه و پیچیده‌ای ندارد، می‌توانید کمتر از دو ساعت، وام مورد‌ نیاز خود را دریافت کنید. بانک‌های مختلفی به مشتریان خود، این وام را می‌دهند، اما مبلغ این وام‌ ها پایین بوده و در مدت زمان مشخص شده توسط بانک، متقاضی موظف است، اقساط وام را پرداخت کند. اما شرکت‌هایی خصوصی نیز وجود دارند که این وام را به متقاضیان داده و شرایط پرداخت منطعف‌ تری نیز، نسبت به بانک دارند

دریافت وام طلا از شرکت‌ های خصوصی

برخی موسسات و شرکت‌ های خصوصی در ازای طلای شما، به قیمت روز به شما وام اعطا می‌کنند. سود دریافتی آن معمولا دو‌ و نیم الی سه درصد است. نکته این است که همه‌ی این شرکت‌هایی که ما به دنبالشان هستیم یا تمایل به انجام معامله‌ دارند، معتبر و قابل اطمینان نیستند و مواردی کلاهبرداری و دزدی در بین آنها مشاهده شده، لذا توصیه شده برای دریافت وامی فوری و بدون ضامن به بانک‌ ها اقدام نمائید.

چطور برای دریافت وام روی طلا اعتماد کنیم؟

بانک طلای شما را در امن‌ترین حالت ممکن نگهداری و بعد از تسویه تحویل می‌دهد. اما اگر می‌خواهید وام طلا را از موسسات دریافت کنید، باید تحقیقات لازم را انجام داده و سابقه شرکت، اعضای آن و سایر موارد را بررسی نمایید. از طرفی شما معادل ارزش طلا، وام دریافت می‌کنید و در بدترین حالت هیچ چیزی را از دست نخواهید داد. بنابراین وام طلا یک معامله برد برد است.

وام طلا

چگونگی دریافت وام طلا و نحوه پرداخت آن

وام، در حقیقت پولی است که بصورت سود‌دار قرض داده می‌شود و وام گیرنده، باید باز‌پرداخت این پول را همراه با بهره، در زمان معین انجام دهد. در وام با طلا، زمانی که وام دهنده، مبلغی را به عنوان وام، به متقاضی پرداخت می‌کند، قراردادی بین این دو نفر منعقد می‌شود که بدهکار، ظرف مدت معینی این مبلغ را به طلبکار بازپرداخت کند.

تمام مذاکرات را می‌توان، در قالب یک قرارداد بین بدهکار و طلبکار امضا کرد. این قرارداد، شامل یک مهلت تعیین شده برای بازپرداخت اقساط وام، توسط وام گیرنده و میزان سود وام پرداخت شده توسط وام دهنده است. وام گیرنده موظف است در مدت مقرر، بدهی را به طلبکار مسترد کند. مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت، به طور کامل بین وام گیرنده و وام دهنده، توافق می‌شود.

دریافت وام روی طلا از گروه وام آفر، دارایی شما را حفظ کرده و همچنین، به شما این امکان را می‌دهد که طلای خود را در یک دوره زمانی (چهار تا بیست‌ و‌ چهار ماهه) دریافت کنید و در صورت نیاز، از آن استفاده کنید. شرایط دریافت وام از مجموعه وام افر، در جهت رفاه حال شما عزیزان بصورت بدون ضامن، بدون چک و سفته انجام می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شرایط و نحوه دریافت وام روی طلا، می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰ با مجموعه وام آفر در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان این حوزه بهره‌مند شوید.

سوالات متداول درباره وام روی طلا

فهرست
تماس با ما