وام روی طلا
4.8 (11)

جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد شرایط و نحوه دریافت وام، می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰ با مجموعه وام آفر در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان این حوزه بهره‌مند شوید.

وام روی طلا جز روش‌های محبوب وام‌گیری بین افراد محسوب می‌شود؛ زیرا این روش فوری و بدون ضامن است. اگر در شرایطی قرار دارید که به وام فوری بدون وثیقه نیاز دارید، می‌توانید طلاهای خود را به بانک یا موسسات معتبر سپرده و وام روی طلا دریافت کنید. وام روی طلا با وام خرید طلا، مشابه نیست، بلکه در این نوع از تسهیلات، شما وام می‌گیرید و از طلای خود به عنوان وثیقه استفاده می‌کنید.

وام روی طلا، در واقع به عنوان در دسترس‌ترین و ساده‌ترین انواع وام، به شمار می‌رود؛ زیرا اکثر ما طلا در خانه داریم و می‌توانیم، با اعطای آن به بانک یا موسسات، وام‌های بدون وثیقه دریافت کنیم. شما می‌توانید از راه‌های متفاوتی قسط‌های این نوع تسهیلات را پرداخت کرده و این روش‌های پرداختی، بسته به توانایی مشتریان، متفاوت خواهد بود.

دریافت وام روی طلا، شرایط و قوانین سختگیرانه و پیچیده‌ای ندارد، می‌توانید کمتر از دو ساعت، وام مورد‌نیاز خود را دریافت کنید. بانک‌های مختلفی، به مشتریان خود، وام طلا می‌دهند، اما مبلغ این وام‌ها پایین بوده و در مدت زمان مشخص شده توسط بانک، متقاضی موظف است، اقساط وام را پرداخت کند. اما شرکت‌هایی خصوصی نیز وجود دارند که، وام روی طلا به متقاضیان داده و شرایط پرداخت منطعف‌تری نیز، نسبت به بانک دارند.

وام روی طلا چیست؟

وام روی طلا، یکی از انواع وام است که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است که عموماً در میان مردم، به وام فوری شناخته می‌شود. در این روش می‌توانید طلاهای خود را در بانک گرو بگذارید و به میزان آورده خود وام دریافت کنید.

حتما برای شما هم پیش آمده یا اینکه بخواهید، کسب‌و‌کار خود را گسترش دهید که برای این کار، در قدم اول به افزایش سرمایه نیاز دارید.

به همین دلیل، در قدم اول، به فروش دارایی‌های خود مانند: اتومبیل، طلا و غیره فکر می‌کنید؛ اما این کاری اشتباه است! زیرا با تورم موجود در جامعه‌ی امروزی، سرمایه‌های از دست رفته‌ی خود را داشته باشید، باید بیش از پیش، هزینه پرداخت کنید.

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، موسسه‌ی وام آفر، اقدام به تسهیل وام‌دهی کرده است. وام روی طلا، یکی از خدماتی است که گروه وام آفر، برای شما و متقاضیان، در نظر گرفته است؛ چرا که بدون نیاز به ضامن، چک و پیش‌نویس و ضمانت، مبلغ وام را با توجه به میزان طلای موجود، به شما تقدیم خواهد کرد.

وام روی طلا برای چه کسانی مناسب است؟

استفاده از وام روی طلا، مزایای بسیاری دارند از مزایای آن، بهره‌مند شوند. وام روی طلا همچنین، می‌تواند برای افراد زیر، مناسب باشد:

 • کسانی که دارای ضامن رسمی نیستند.
 • افرادی که شرایط سرمایه‌گذاری در بانک را ندارند.
 • افرادی که طلا دارند، اما نمی‌خواهند آن را بفروشند.
 • کسانی که به پول کوتاه مدت، نیاز دارند.
 • افرادی که زمان کافی برای تامین وجه مورد‌نظر خود را ندارند.
 • افرادی که دسته چک ندارند.
وام روی طلا با وام آفر

شرایط گرفتن وام روی طلا

وام‌های مختلفی وجود دارند که در مواردی از جمله: نرخ سود، اسناد مورد نیاز، مبلغ پرداختی و غیره، با یکدیگر متفاوت است. برای دریافت هر وام، اصولاً باید یک ضامن داشته باشید که گاهی، ضامن شما سپرده و سرمایه شماست و گاهی، ضامن شما می‌تواند یک نفر باشد.

این در صورتی است که طلای و شما می‌توانید به وسیله‌ی آن، وام بدون ضامن، دریافت کنید. گرفتن وام روی طلا، شرایط خاص و پیچیده ای ندارد؛ شما می‌توانید معادل طلایی که گرو گذاشته‌اید، وام و مزایای مالی دریافت کنید.

این وام، نیازی به ضامن، چک یا حواله ندارد و طلای شما، ضامن و اعتباری است که از طرف شما، نزد موسسه، تا زمان پرداخت آخرین قسط تسهیلات، باقی می‌ماند. شما می‌توانید، زمان پرداخت وام را بر اساس درآمد خود تعیین کنید و حتی، پس از پرداخت اقساط نیز، می‌توانید مجددا وام را تمدید کنید.

مزایای گرفتن وام روی طلا چیست؟

 • آسان‌ترین روش دریافت وام

وام روی طلا، در واقع جزو یکی از ساده‌ترین و سودمندترین وام‌ها به شمار می‌رود. دریافت وام از این طریق، راحت است زیرا همه ما مقداری طلا در خانه داریم که می‌توانیم بابت آن، وام بدون وثیقه و فوری، دریافت کنیم.

 • دریافت وام فوری و بدون ضامن

دریافت وام روی طلا، پیچیدگی سایر وام‌های دیگر را ندارد و در این روش می‌توانید به آسانی در مدت زمان کمی بدون ضامن مبلغ توافق شده از طرف موسسه را بعنوان وام دریافت کنید.

 • دریافت وام معادل ارزش کل طلا

موسسه‌هایی وجود دارند که گاهی معادل ارزش کل طلا، به شما وام می‌دهند و شما می‌توانید، بر اساس توانایی مالی خود، اقساط این وام را پرداخت کنید. ارزش طلای شما بر اساس مقدار طلای خام و ذوب شده، محاسبه می‌شود.

 • جلوگیری از ضرر مالی

عموماً افرادی که سرمایه‌گذاری می‌کنند، از این کار، قصد تبدیل این سرمایه به سود و پول نقد را دارند. در هر حال، وقتی در هر بازاری سرمایه‌گذاری می‌کنید، هدف شما این است که روزی پول خود را برداشته و از سود آن، استفاده کنید.

با توجه به نوسانات بازار طلا و ارز، فروش آن‌ها در این شرایط، کار هوشمندانه‌ای نیست و ممکن است زیان مالی هنگفتی به دنبال داشته باشد، یا حتی ممکن است در آینده پشیمان شوید که چرا طلاهای خود را فروختید، در حالی قیمت آن، افزایش چشمگیری داشته است. وام روی طلا، به شما این امکان را می‌دهد که مشکلات مالی خود را بدون فروش طلا، حل کنید.

دریافت وام روی طلا از بانک یا شرکت های خصوصی؟

برای دریافت وام روی طلا می‌توانید از طریق بانک‌ها، موسسات دولتی و یا شرکت‌های خصوصی اقدام کنید. در نظر آحادی از افراد جامعه دریافت وام از بانک‌ها امنیت بالاتری دارد؛ اما این را هم در نظر داشته باشید که مبلغی که بعنوان وام دریافت می‌کنید بسیار پائین‌تر از شرکت‌های خصوصی است. همچنین تعداد محدودی از بانک‎ها اینکار را انجام می‌دهند.

مدارک مورد نیاز برای دریافت وام روی طلا

 1. کارت ملی متقاضی
 2. فاکتور خرید طلایی که به عنوان وثیقه در اختیار موسسه قرار می‌دهید.
 3. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با کارشناسان ما در وام آفر، در ارتباط باشید.
وام طلا

چگونگی دریافت وام طلا و نحوه پرداخت آن

وام، در حقیقت پولی است که بصورت سود‌دار قرض داده می‌شود و وام گیرنده، باید باز‌پرداخت این پول را همراه با بهره، در زمان معین انجام دهد. در وام روی طلا، زمانی که وام دهنده، مبلغی را به عنوان وام، به متقاضی پرداخت می‌کند، قراردادی بین این دو نفر منعقد می‌شود که بدهکار، ظرف مدت معینی این مبلغ را به طلبکار بازپرداخت کند.

تمام مذاکرات را می‌توان، در قالب یک قرارداد بین بدهکار و طلبکار امضا کرد. این قرارداد، شامل یک مهلت تعیین شده برای بازپرداخت اقساط وام، توسط وام گیرنده و میزان سود وام پرداخت شده توسط وام دهنده است. وام گیرنده موظف است در مدت مقرر، بدهی را به طلبکار مسترد کند. مبلغ وام و مدت زمان بازپرداخت، به طور کامل بین وام گیرنده و وام دهنده، توافق می‌شود.

دریافت وام روی طلا از گروه وام آفر، دارایی شما را حفظ کرده و همچنین، به شما این امکان را می‌دهد که طلای خود را در یک دوره زمانی (چهار تا بیست‌ و‌ چهار ماهه) دریافت کنید و در صورت نیاز، از آن استفاده کنید. شرایط دریافت وام از مجموعه وام افر، در جهت رفاه حال شما عزیزان بصورت بدون ضامن، بدون چک و سفته انجام می‌شود.

مراحل دریافت وام روی طلا از وام آفر

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، روند دریافت وام طلا، اصلا پروسه‌ی پیچیده‌ای نیست! زیرا تنها کاری که باید انجام دهید، این است که به صورت حضوری به وام آفر، مراجعه کنید و کاغذ خرید هر مقدار طلا، اعم از جواهرات، سکه و تمامی اقلام طلای گرانبها را به همراه داشته باشید.

سپس کارشناسان ما، وزن و اصالت طلای شما را بررسی خواهند کرد و پس از آن، باید مدارک لازم ذکر شده در بالا بررسی شود. با انجام مراحل ذکر شده، قطعاً در کمتر از یک ساعت، وام روی طلا را دریافت خواهید کرد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که قطعاً وام گرفتن از موسسات معتبر، راه آسان‌تری برای دریافت وام، نسبت به بانک‌ها و موسسات مالی است. زیرا علاوه بر عدم نیاز به چک، فاکتور، سفته یا سایر ضمانت‌نامه‌ها می‌توانید مدت بازپرداخت وام طلای خود را نیز تعیین کنید. به علاوه، لازم نیست برای دریافت وام در صف‌های طولانی بایستید و می‌توانید وام روی طلا خود را در کمتر از یک ساعت دریافت کنید.

از دیگر خدمات مجموعه وام آفر می‌توان به دریافت وام روی سند خودرو و وام روی سیم کارت فوری، بدون ضامن، بدون چک و سفته اشاره کرد

سوالات متداول درباره وام روی طلا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 11 میانگین: 4.8]
فهرست
تماس با ما