وام روی سیم کارت
4.8 (16)

وام فوری و بدون ضامن با وثیقه سیم کارت همراه اول. معادل 100% ارزش سیم کارتت از وام آفر، وام روی سیم کارت بگیر!

            ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰√                      ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰√                         ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰√

در شرایط کنونی اقتصادی با توجه به نرخ تورم روز افزون، فروش سرمایه گزینه مناسبی نیست. همچنین در این شرایط تسهیلات بانکی کمتر شده و شرایط برای دریافت وام سخت‌تر می‌شود. با این حال افراد می‌توانند با ضمانت گذاشتن سیم کارت خود وام روی سیم کارت دریافت نمایند. سیم کارت کد 1،2،3 همراه اول جزء کالاهای ارزشمند است که وام سیم کارت به آن تعلق می‌گیرد. این وام به شما این فرصت را می‌دهد تا بدون فروش سیم کارت، مبلغ مورد نظر خود را تهیه کنید و همچنان از سیم کارت خود استفاده کنید. می‌توانید معادل ارزش کل سیمکارتتان، از موسسه وام آفر وام روی سیم کارت 912 را بصورت فوری و بدون ضامن دریافت نمائید.

چرا وام سیم کارت؟

سیم کارت یک کالای با ارزش برای فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار محسوب می‌شود. به نوعی، سیم کارت شما، اعتبار شماست و مردم خیلی راحت‌تر به کسی که خط ثابت و ارزشمندی دارد، اعتماد می‌کنند.

اکثر مردم در زمان وقوع احتیاج مالی به فکر فروش اموال ارزشمند خود می‌افتند. یکی از اموالی که ارزشمند است سیم کارت شماست. اگر با افراد زیادی در ارتباط هستید در نتیجه سیم کارت شما اعتبار شماست و به نوعی وسیله کسب و کارتان بشمار می‌رود و فروش آن کار درستی نیست.

با وام آفر  نیازی به فروش نیست و شما عزیزان می‌توانید 100درصد ارزش سیم کارت خود را وام بگیرید. در نتیجه همچنان با افراد مورد نظرتان در ارتباط هستید و سیم کارت خود را دارید و کسی هم متوجه این قضیه نمی‌شود.

در پی شرایط نامطلوب اقتصاد جامعه، به دلیل کمبود نقدینگی و ناتوانی مردم در خرید و توسعه کسب و کار، موسسات مختلفی برای حمایت از مشاغل، وام روی سیم کارت 0912 را به صورت فوری به متقاضیان، ارائه می‌دهند.

در موسسات معتبر، بسیار راحت و ساده است و تنها چیزی که برای دریافت وام نیاز دارید، یک سیم کارت، با کد ۰۹۱۲ است و نیازی به چک، سفته و ضمانت‌های دیگر نیست. متقاضیان دریافت وام روی سیم کارت می‌توانند، به راحتی و با اطمینان، پس از وثیقه قرار دادن سیم کارت خود، در کمتر از یک ساعت، وام را دریافت کنند. قبل از پرداخت وام نیز، قراردادی رسمی و معتبر، میان شما و موسسه منعقد می‌شود که یک نسخه از آن نیز، نزد شما باقی می‌ماند.

 

وام سیم کارت

وام روی سیم کارت چیست؟

وام روی سیم کارت، به نوعی وام گفته می‌شود وام بگیرید. مدت زمان باز‌پرداخت این وام، بسته به نوع شرکت مورد‌نظر متفاوت است اما عموماً از 1 ماه تا 24 ماه متغیر بوده و دارای نرخ سود پایین، برای بازپرداخت می‌باشد.

البته نکته‌ای که باید مد‌نظر داشته باشید این است که فقط، سیم کارت‌های دائمی و خط 0912 مجاز به دریافت وام روی سیم کارت، هستند و همچنین، مبلغ وام روی سیم کارت، با ارزش قیمت سیم کارت مقایسه می‌شود که این مورد، به میزان رند بودن شماره تلفن شما و پیش‌شماره‌های سیم کارت مورد‌ نظر بستگی دارد.

اگر سند سیم کارت خود را به نام شرکت وام دهنده بزنید. وامی که روی سیمکارت، توسط شرکت وام آفر به شما تعلق می‌گیرد، در کمترین زمان، یعنی ظرف یک ساعت، به حساب بانکی مورد‌ نظر شما واریز می‌گردد.

مزایای استفاده از وام روی سیم کارت چیست؟

دریافت وام روی سیم کارت، مزایای متعددی دارد که در ادامه، به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • امکان استفاده از سیمکارت در زمان دریافت وام روی سیم کارت
 • شما می توانید، 100% ارزش کل سیم‌ کارتتان را بصورت وام دریافت کنید بدون اینکه مجبور به فروش سیمکارت خود شوید.
 • نیازی به گذراندن مراحل اداری نیست.
 • در کمتر از یک ساعت، وام روی سیم کارت خود را دریافت می‌کنید.
 • پس از پایان دوره اجاره، می‌توانید مجدداً وام خود را تمدید کنید.
 • پرداخت وام، به شماره حساب معرفی شده توسط شما انجام می‌شود.
 • این کار، با توجه به افزایش روزانه قیمت سیم کارت، بسیار سودآور است.
 • دریافت وام، بدون ضامن، چک، سفته و غیره، انجام می‌شود.
 • بازپرداخت وام به صورت اقساط است و شما می‌توانید، اقساط بین 1 تا 36 ماهه را انتخاب کنید.
 • پرداخت وام، بدون نیاز به کارمزد و هزینه‌های جانبی، انجام می‌شود.

برای اطلاع از ارزش سیمکارتتان و کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت وام روی سیم کارت می‌توانید از طریق شماره تلفن 2474390-0912 با مجموعه وام آفر تماس حاصل فرمائید و بصورت رایگان مشاوره دریافت نمائید.

وام سیمکارت

شرایط پرداخت وام روی سیم کارت چیست؟

 • وام روی سیم کارت تنها به سیم کارت‌های همراه اول با پیش شماره ۹۱۲ تعلق می‌گیرد.
 • سیم کارت نباید قطع قضایی باشد
 • برای دریافت وام سیم کارت، سیمکارت شما نباید در حالت تقسیط بدهی باشد.
 • برای دریافت وام روی سیم کارت، کافی است متقاضی، برای ارزیابی و قیمت‌گذاری شماره خود، با کارشناسان ما در وام آفر، تماس گرفته و پس از اطلاع از قیمت سیم کارت، در صورت تمایل، با در دست داشتن مدارک سیم کارت، به موسسه، مراجعه نمایند. (در ادامه به مدارک مورد نیاز اشاره خواهد شد.)
 • مدت زمان بازپرداخت وام روی سیم کارت، در وام آفر، به اختیار متقاضی از 1 تا 36 ماه می‌باشد.
 • مبلغ وام، تا 100درصد ارزش سیم کارت می‌باشد.
 • برای دریافت وام نیازی به ضامن و چک و سفته نیست.
 • مدت زمان انجام مراحل اخذ وام روی سیم کارت یک ساعت می‌باشد. بعد از بستن قرارداد بلافاصله مبلغ وام به حساب مشتری واریز می‌گردد.
 • سیم کارت تا پایان قرارداد و تسویه وام به رهن موسسه درمی‌آید.
 • زمانی که متقاضی وام خود را دریافت کرد، همچنان، سیم کارت در اختیار خود او است و می‌تواند طبق روال گذشته از آن استفاده کند.
 • در صورت تکمیل بازپرداخت، متقاضی نیز می‌تواند، قرارداد وام را تمدید کرده و مجدداً وام، دریافت کند. تعداد وام‌های روی سیم کارت، محدودیتی ندارد و می‌توانید، بلافاصله پس از پرداخت قبلی، درخواست جدید خود را ارسال کنید.

مدارک موردنیاز برای دریافت وام روی سیم کارت

 1. حضور مالک سیم کارت
 2. سند اصلی سیم کارت
 3. اصل سیم کارت (صرفا برای شناسایی مالکیت شما در امور مشترکان)
 4. اصل و کپی کارت ملی

وام روی  سیم کارت به چه کسانی تعلق میگیرد؟

این وام، فقط به مالکان سیم کارت‌های دائمی 0912 تعلق گرفته و به سایر سیم کارت‌ها مانند: ایرانسل، تالیا و رایتل نیز، با شرایطی مانند رند بودن، دائمی بودن و با ارزش بودن، با پیش شماره دائمی 0912 می‌توانید، درخواست وام روی سیم کارت، کنید.

بیشتر سیم کارت‌های 912، عمری چند ساله دارند و از ارزش و رند بودن منحصر به فردی برخوردار هستند و به همین دلیل، این سیم کارت‌ها، ارزش و محبوبیت بالایی دارند. کارشناسان ما در وام آفر، ابتدا ارزش سیم کارت و خط شما را ارزیابی کرده و بر اساس ارزش آن، مبلغ وام را تعیین می‌کنند.

همچنین  قیمت سیم کارت‌ها یا کد آن‌ها بر روی مبلغ وام دریافتی، تاثیر مستقیمی دارد. به عنوان مثال، ارزش سیم کارت‌های کد 1 با ارزش سیم کارت‌های کد 2 بسیار متفاوت است و این تفاوت، در میزان تسهیلات، موثر است. از طرفی، پرداخت اقساط وام سیم کارت، از 1 ماهه تا 36 ماهه بسته به شرایط موجود و تمایل سرمایه گذار بوده و با سود بسیار پایین. پس از اتمام اقساط وام نیز، سیم کارت بصورت کامل، به نام صاحب سیم کارت، برگردانده می‌شود.

چرا دریافت وام سیم کارت از فروش آن بهتر است؟

معمولاً زمانی که با مشکلات مالی مواجه می‌شویم، یا برای کسب و کار خود، نیاز به سرمایه داریم، اولین چیزی که به آن فکر می‌کنیم فروش سرمایه است؛ زیرا گرفتن وام، از بانک‌ها و موسسات اعتباری، پروسه‌ای سخت و زمان‌بر است. از سوی دیگر، جستجوی ضامن و چک و حواله، همواره یکی از دغدغه‌های متقاضیان وام بوده است.

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نوسانات قیمت ارز، فروش دارایی‌هایی مانند: طلا، سیم کارت، ملک و خودرو اشتباهی جبران‌ ناپذیر است؛ چرا که افراد بسیاری بوده‌اند که اموال خود را در زمان مشخصی فروخته‌اند و دیگر، توانایی خرید آن را ندارند.

امروزه سیم کارت‌های دائمی همراه اول، محصولی با ارزش و لوکس به حساب می‌آید. این سیم کارت‌ها برای صاحبان مشاغل، نوعی اعتبار و حتی اعتماد ایجاد می‌کند. به عبارت دیگر، اگر سیم کارت معتبر و گران قیمتی داشته باشید، مردم به شما و شرکت شما اعتماد خواهند داشت؛ در نتیجه، اگر با افراد زیادی ارتباط برقرار می‌کنید یا تجارت می‌‌کنید، باید بدانید که سیم کارت شما نوعی اعتبار است و فروش آن، به هیچ وجه، راه‌حل هوشمندانه‌ای نیست.

وام روی سیم کارت، یکی از خدماتی است که با استفاده از آن، می‌توانید نقدینگی خود را تضمین کرده و مشکلات مالی خود را در کمترین زمان ممکن برطرف کنید.

مراحل دریافت وام سیم کارت از وام آفر

در این این قسمت، تمامی مراحل لازم، برای دریافت وام سیم کارت را شرح می‌دهیم.

 • برای برآورد هزینه سیم کارت مورد‌نظر، با کارشناس مربوطه تماس بگیرید.
 • کسب اطلاعات در خصوص مدارک لازم، جهت دریافت وام سیم کارت
 • یک قرار قبلی، برای دریافت وام سیم کار، با موسسه موردنظر، ترتیب دهید.
 • مدارک را تکمیل کرده و سپس، به دفاتر اعطای وام سیم کارت، مراجعه کنید.
 • انجام امور دفتری و اداری جهت درخواست وام
وام روی سیم کارت

از کجا وام سیم کارت 912 بگیرم؟

هر چند که دریافت وام روی سیم کارت یکی از آسانترین روش‌های دریافت وام فوری است؛ اما باید از موسسه‌ای معتبر این وام را دریافت کنید. موسسه وام آفر با بیش از یک دهه تجربه در زمینه اعطای وام روی طلا، وام ملک، وام روی سیم کارت و وام روی سند خودرو فعالیت می‌کند. ما در وام آفر تمامی شرایط را طوری مهیا کرده‌ایم تا در کمترین زمان ممکن به خواست خود برسید و همچنین بیشترین سود و آسودگی را برایتان به ارمغان بیاوریم.

از مزایای دریافت وام روی سیم کارت با وام آفر می‌توا به موارد زیر اشاره کرد:

 • وام سیم کارت معادل 100 درصد ارزش سمکارتتان
 • عقد قراداد زیر نظر وکیل و در دفاتر اسناد رسمی با ارجاع قانونی
 • شرایط آسان بدون نیاز به چک و ضامن
 • دریافت وام روی سیم کارت کمتر از یک ساعت
 • بازپرداختی منطقی با کمترین میزان سود
 • اختیاری بودن انتخاب بازه بازپرداخت مبلغ وام سیم کارت
 • دریافت وام روی سیم کارت از موسسه‌ای معتبر و با سابقه

دریافت وام روی سیم کارت

به یاد داشته باشید که پس از مراجعه به دفتر وام آفر ، زمانی که تمامی مدارک لازم و مرتبط آماده شد، معمولاً تمامی این مراحل، نیم ساعت تا یک ساعت طول می‌کشد و پس از طی این زمان، می‌توانید وام خود را، تحویل بگیرید. اگر قصد دریافت وام روی سیم کارت خود را دارید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 09122474390 با کارشناسان ما در وام آفر، در ارتباط باشید.

سوالات متداول درباره وام روی سیم کارت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 16 میانگین: 4.8]
فهرست
تماس با ما