وام روی سیم کارت

4.6/5 - (5 امتیاز)

وام سیم کارت چیست؟

وام روی سیم کارت، به نوعی وام فوری گفته می‌شود که می‌توانید روی خط موبایل خود وام بگیرید. مدت زمان باز‌پرداخت این وام، بسته به نوع شرکت مورد‌ نظر متفاوت است اما عموماً از 1 ماه تا 24 ماه متغیر بوده و دارای نرخ سود پایین، برای بازپرداخت می‌باشد. این وام به سیمکارت همراه اول و دائمی 0912 تعلق می‌گیرد و با توجه به ارزش و قیمت خط شما مبلغ وام مشخص می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع از مزایا، معایب و شرایط دریافت و پرداخت وام با خط همراه اول با ما همراه باشید.

وام سیمکارت فوری و بدون ضامن با وثیقه خط همراه اول و دائمی. معادل 100% ارزش سیم کارتت از وام آفر، وام روی سیم کارت بگیر!

۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰√ ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰√ ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰√

وام روی خط دائمی 912

نکته‌ای که باید مد‌نظر داشته باشید این است که فقط، سیم کارت‌های دائمی و خط 0912 مجاز به دریافت وام روی سیم کارت، هستند و همچنین، مبلغ وام سیم کارت با ارزش قیمت سیمکارت مقایسه می‌شود که این مورد، به میزان رند بودن شماره تلفن شما و پیش‌ شماره‌ های سیم کارت مورد‌ نظر بستگی دارد. اگر سند سیم کارت خود را به نام شرکت وام دهنده بزنید. وامی که روی سیمکارت، توسط شرکت وام آفر به شما تعلق می‌گیرد، در کمترین زمان، یعنی ظرف یک ساعت، به حساب بانکی مورد‌ نظر شما واریز می‌گردد.

بیشتر بخوانید: وام روی سند خودرو با کمترین زمان و فوری در وام آفر

وام فوری با طلا

وام فوری روی سیمکارت کد 1 تا 5

در شرایط کنونی اقتصادی با توجه به نرخ تورم روز افزون، فروش سرمایه گزینه مناسبی نیست. همچنین در این شرایط تسهیلات بانکی کمتر شده و شرایط برای دریافت وام سخت‌تر می‌شود. با این حال افراد می‌توانند با ضمانت گذاشتن سیم کارت خود وام روی سیم کارت دریافت نمایند. سیم کارت کد 1،2،3 همراه اول جزء کالاهای ارزشمند است که وام سیم کارت به آن تعلق می‌گیرد.  وام سیم کارت کد 5 به شما این فرصت را می‌دهد تا بدون فروش سیم کارت، مبلغ مورد نظر خود را تهیه کنید و همچنان از سیم کارت خود استفاده کنید. می‌توانید معادل ارزش کل سیمکارتتان، از موسسه وام آفر وام روی سیم کارت 912 را بصورت فوری و بدون ضامن دریافت نمائید.

وام مضاربه سیم کارت چیست؟

وام مضاربه به وامی گفته می‌شود که به تجار و فعالان اقتصادی برای رونق تجارت داده می‌شود. بنابراین اگر قصد انجام فعالیت تجاری، صادرات کالا و ایجاد یک کسب و کار را دارید، این وام برای شما مناسب خواهد بود. اما مساله اینجاست که بانک‌ها شرایط سختی را برای پرداخت آن در نظر گرفته‌اند. در این شرایط یکی از بهترین گزینه‌ها دریافت وام روی سیم کارت دائمی با پیش شماره 0912 است. در این حالت می‌توانید معادل ارزش سیم کارت وام خط همراه اول دریافت کرده و فعالیت اقتصادی خود را شروع کنید؛ بدون اینکه نیازی به فروختن سیم کارت یا طی کردن پروسه سخت اداری باشد.

وام روی خط دائمی 912

وام روی چک صیادی بدون ضامن و فوری از وام آفر به راحتی دریافت کن!

۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰√ ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰√ ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰√

 

چرا وام سیمکارت؟|وام روی خط موبایل

سیم کارت یک کالای با ارزش برای فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار محسوب می‌شود. به نوعی، سیم کارت شما، اعتبار شماست و مردم خیلی راحت‌تر به کسی که خط ثابت و ارزشمندی دارد، اعتماد می‌کنند. اکثر مردم در زمان وقوع احتیاج مالی به فکر فروش اموال ارزشمند خود می‌افتند. یکی از اموالی که ارزشمند است خط تلفن همراه شماست. اگر با افراد زیادی در ارتباط هستید در نتیجه سیمکارت شما اعتبار شماست و به نوعی وسیله کسب و کارتان بشمار می‌رود و فروش آن کار درستی نیست.

شرایط دریافت وام روی سیم کارت همراه اول

با وام آفر نیازی به فروش خط تلفن همراه نیست و شما عزیزان می‌توانید 100درصد ارزش سیم کارت خود را وام بگیرید. در نتیجه همچنان با افراد مورد نظرتان در ارتباط هستید و سیم کارت خود را دارید و کسی هم متوجه این قضیه نمی‌شود. در پی شرایط نامطلوب اقتصاد جامعه، به دلیل کمبود نقدینگی و ناتوانی مردم در خرید و توسعه کسب و کار، موسسات مختلفی برای حمایت از مشاغل، وام روی خط 0912 را به صورت فوری به متقاضیان، ارائه می‌دهند.

وام روی سند خودرو

دریافت وام سیم کارت همراه اول

گرفتن وام سیم کارت همراه اول  همچنین وام های دیگر مثل وام طلا و وام روی سند خودرو در موسسات معتبر،  بسیار راحت و ساده است. تنها چیزی که برای دریافت وام روی سیم کارت همراه اول دائمی نیاز دارید، یک سیم کارت، با کد ۰۹۱۲ است. متقاضیان دریافت این وام می‌توانند، به راحتی و با اطمینان، پس از وثیقه قرار دادن سیم کارت خود، در کمتر از یک ساعت، وام را دریافت کنند. قبل از پرداخت وام نیز، قراردادی رسمی و معتبر، میان شما و موسسه، منعقد می‌شود که یک نسخه از آن نیز، نزد شما باقی می‌ماند.

پس از دریافت وام فوری روی سیم کارت می‌توان از آن استفاده کرد؟

یکی از ویژگی‌های بسیار عالی این نوع وام، امکان استفاده از سیم کارت در زمان دریافت وام است. یعنی شما همچنان می‌توانید از سیم کارت استفاده کرده و با مخاطبان خود در ارتباط باشید. فقط مالکیت آن تا زمان بازپرداخت وام در اختیار موسسه خواهد بود. بعد از بازپرداخت اقساط نیز دوباره مالکیت آن به شما برمی‌گردد.

وام سیم کارت

مزایای استفاده از وام با سیم کارت 0912 چیست؟

گرفتن وام سیمکارت همراه اول، مزایای متعددی دارد که در ادامه، به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • امکان استفاده از سیمکارت در زمان دریافت وام
 • شما می توانید، 100% ارزش کل سیم‌ کارتتان را بصورت وام دریافت کنید بدون اینکه مجبور به فروش سیمکارت خود شوید.
 • نیازی به گذراندن مراحل اداری نیست.
 • در کمتر از یک ساعت، وام با سیم کارت خود را دریافت می‌کنید.
 • پس از پایان دوره اجاره، می‌توانید مجدداً وام خود را تمدید کنید.
 • پرداخت وام، به شماره حساب معرفی شده توسط شما انجام می‌شود.
 • این کار، با توجه به افزایش روزانه قیمت سیم کارت، بسیار سودآور است.
 • دریافت وام، بدون ضامن، چک، سفته و غیره، انجام می‌شود.
 • بازپرداخت وام با سیمکارت به صورت اقساط است و شما می‌توانید، اقساط بین 1 تا 36 ماهه را انتخاب کنید.
 • پرداخت وام، بدون نیاز به کارمزد و هزینه‌های جانبی، انجام می‌شود.

معایب وام روی سیم‌ کارت 0912

 1. خارج شدن نام شما از سیم‌کارت 0912 زمان اخذ وام که این امر سبب دچار مشکل در سیستم بانکی (در قسمت رمزدهی و رمز پویا) می‌شوید. (فقط برای حساب هایی که به تازگی افتتاح شده).
 2. برای دریافت وام 0912 باید ماهیانه سود بپردازید.
 3. اغلب این وام برای سیم‌کارت های با ارزش بالای 20 میلیون تومان است وسیم‌کارت 0912 زیر 20میلیون، وام تعلق نمی‌گیرد.

برای اطلاع از ارزش سیم  کارتتان و کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت وام روی سیم کارت می‌توانید از طریق شماره تلفن 2474390-0912 با مجموعه وام آفر تماس حاصل فرمائید و بصورت رایگان مشاوره دریافت نمائید.

وام روی سیمکارت

شرایط پرداخت وام روی سیم کارت چیست؟

 • وام روی سیم کارت تنها به سیم کارت‌های همراه اول با پیش شماره ۹۱۲ تعلق می‌گیرد.
 • سیم کارت نباید قطع قضایی باشد
 • برای دریافت وام با سیمکارت سیم کارت همراه اول شما نباید در حالت تقسیط بدهی باشد.
 • برای دریافت وام سیم کارت، کافی است متقاضی، برای ارزیابی و قیمت‌گذاری شماره خود، با کارشناسان ما در وام آفر، تماس گرفته و پس از اطلاع از قیمت سیم کارت، در صورت تمایل، با در دست داشتن مدارک سیم کارت، به موسسه، مراجعه نمایند. (در ادامه به مدارک مورد نیاز اشاره خواهد شد.)
 • مدت زمان بازپرداخت وام روی سیم کارت، در وام آفر، به اختیار متقاضی از 1 تا 36 ماه می‌باشد.
 • مبلغ وام، تا 100درصد ارزش سیم کارت می‌باشد.
 • برای دریافت وام نیازی به ضامن و چک و سفته نیست.
 • مدت زمان انجام مراحل اخذ وام روی سیم کارت یک ساعت می‌باشد. بعد از بستن قرارداد بلافاصله مبلغ وام به حساب مشتری واریز می‌گردد.
 • سیم کارت تا پایان قرارداد و تسویه وام به رهن موسسه درمی‌آید.
 • زمانی که متقاضی وام با خط همراه اول خود را دریافت کرد، همچنان، سیم کارت در اختیار خود او است و می‌تواند طبق روال گذشته از آن استفاده کند.
 • در صورت تکمیل بازپرداخت، متقاضی نیز می‌تواند، قرارداد وام را تمدید کرده و مجدداً وام، دریافت کند. تعداد وام‌های روی سیم کارت، محدودیتی ندارد و می‌توانید، بلافاصله پس از پرداخت قبلی، درخواست جدید خود را ارسال کنید.

  حداقل و حداکثر وام با خط همراه اول چقدر است؟

  در مجموعه وام آفر، این وام اغلب برای سیم کارت‌هایی که ارزش آن‌ها بالای 20 میلیون است پرداخت می‌شود. یعنی اگر حداقل ارزش سیم کارت پایین‌تر از این عدد باشد، نمی‌توان وام روی سیم کارت دریافت کرد. حداکثر آن نیز بستگی به ارزش سیم کارت دارد و تا 100 درصد ارزش آن می‌توانید وام دریافت کنید.

  وام فوری چک صیادی

  مراحل و مدارک مورد نیاز برای وام روی خط موبایل

  مراحل دریافت وام روی سیمکارت بسیار ساده و راحت است. برای اینکار ابتدا باید با کارشناسان وام آفر تماس گرفته و از قیمت سیم کارت خود اطلاع پیدا کنید. بعد از آن می‌توانید به همراه مدارک مورد نیاز یعنی، سند اصلی سیم کارت، اصل سیم کارت و اصل و کپی کارت به موسسه مراجعه کرده و معادل 100 درصد ارزش سیم کارت، وام دریافت کنید. در حالت کلی مراحل دریافت وام به صورت زیر است.

  1. تماس با کارشناسان وام آفر
  2. ارزش‌گذاری سیم کارت
  3. اطلاع از مدارک مورد نیاز و زمان ارائه مدارک به موسسه
  4. انجام امور اداری و تنظیم قرارداد
  5. دریافت وام

وام روی سیمکارت به چه کسانی تعلق می گیرد؟

این وام، فقط به مالکان سیم کارت‌های دائمی 0912 تعلق گرفته و به سایر سیم کارت‌ها مانند: ایرانسل، تالیا و رایتل نیز، با شرایطی مانند رند بودن، دائمی بودن و با ارزش بودن، با پیش شماره دائمی 0912 می‌توانید، درخواست وام روی سیم کارت، کنید.

بیشتر سیم کارت‌های 912، عمری چند ساله دارند و از ارزش و رند بودن منحصر به فردی برخوردار هستند و به همین دلیل، این سیم کارت‌ها، ارزش و محبوبیت بالایی دارند. کارشناسان ما در وام آفر، ابتدا ارزش سیم کارت و خط شما را ارزیابی کرده و بر اساس ارزش آن، مبلغ وام را تعیین می‌کنند.

همچنین قیمت سیم کارت‌ها یا کد آن‌ها بر روی مبلغ وام دریافتی، تاثیر مستقیمی دارد. به عنوان مثال، ارزش سیم کارت‌های کد 1 با ارزش سیم کارت‌های کد 2 بسیار متفاوت است و این تفاوت، در میزان تسهیلات، موثر است. از طرفی، پرداخت اقساط وام سیم کارت، از 1 ماهه تا 36 ماهه بسته به شرایط موجود و تمایل سرمایه گذار بوده و با سود بسیار پایین. پس از اتمام اقساط وام نیز، سیم کارت بصورت کامل، به نام صاحب سیم کارت، برگردانده می‌شود.

چگونه از ارزش سیم کارت خود باخبر شویم؟

برای اطلاع از ارزش سیم کارت 912 کافی است با کارشناسان وام آفر تماس بگیرید تا بعد از ارزیابی، قیمت و ارزش سیم کارت را به شما اعلام کنند. بعد از آن می‌توانید مدارک مورد نیاز را آماده کرده و نسبت به دریافت وام سیم کارت 912 اقدام نمایید.

مدت زمان دریافت وام روی خط همراه اول چقدر است؟

وام روی خط موبایل یکی از سریع‌ترین وام‌ها است و نیازی به گذراندن مراحل اداری ندارد. به همین دلیل معمولا در کمتر از 1 ساعت می‌توان وام روی سیم کارت را دریافت کرد. این وام به شما این فرصت را می‌دهد تا بدون فروختن سیم کارت، معادل ارزش آن را وام دریافت کنید؛ آن هم در سریع‌ترین زمان ممکن.

چرا دریافت وام خط موبایل از فروش آن بهتر است؟

معمولاً زمانی که با مشکلات مالی مواجه می‌شویم، یا برای کسب و کار خود، نیاز به سرمایه داریم، اولین چیزی که به آن فکر می‌کنیم فروش سرمایه است؛ زیرا گرفتن وام، از بانک‌ها و موسسات اعتباری، پروسه‌ای سخت و زمان‌بر است. از سوی دیگر، جستجوی ضامن و چک و حواله، همواره یکی از دغدغه‌های متقاضیان وام بوده است.

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و نوسانات قیمت ارز، فروش دارایی‌هایی مانند: طلا، سیم کارت، ملک و خودرو اشتباهی جبران‌ ناپذیر است؛ چرا که افراد بسیاری بوده‌اند که اموال خود را در زمان مشخصی فروخته‌اند و دیگر، توانایی خرید آن را ندارند.

امروزه سیم کارت‌های دائمی همراه اول، محصولی با ارزش و لوکس به حساب می‌آید. این سیم کارت‌ها برای صاحبان مشاغل، نوعی اعتبار و حتی اعتماد ایجاد می‌کند. به عبارت دیگر، اگر سیم کارت معتبر و گران قیمتی داشته باشید، مردم به شما و شرکت شما اعتماد خواهند داشت؛ در نتیجه، اگر با افراد زیادی ارتباط برقرار می‌کنید یا تجارت می‌‌کنید، باید بدانید که سیم کارت شما نوعی اعتبار است و فروش آن، به هیچ وجه، راه‌حل هوشمندانه‌ای نیست.

وام با خط همراه اول ، یکی از خدماتی است که با استفاده از آن، می‌توانید نقدینگی خود را تضمین کرده و مشکلات مالی خود را در کمترین زمان ممکن برطرف کنید.

از کجا وام سیم کارت 912 بگیرم؟

بر خلاف بسیاری از وام‌ها مثل وام روی طلا، وام روی خودرو و وام روی سند خانه، وام روی سیم کارت در هیچ یک از بانک‌های کشور ارائه نمی‌شود. هر چند که دریافت وام روی سیم کارت یکی از آسانترین روش‌های دریافت وام فوری است؛ اما باید از موسسه‌ای معتبر این وام را دریافت کنید. موسسه وام آفر با بیش از یک دهه تجربه در زمینه اعطای وام روی طلا، وام ملک، وام روی سیم کارت و وام روی سند خودرو فعالیت می‌کند. ما در وام آفر تمامی شرایط را طوری مهیا کرده‌ایم تا در کمترین زمان ممکن به خواست خود برسید و همچنین بیشترین سود و آسودگی را برایتان به ارمغان بیاوریم.

مراحل دریافت وام با سیمکارت از وام آفر

در این قسمت، تمامی مراحل لازم، برای دریافت وام سیمکارت را شرح می‌دهیم.

 • برای برآورد هزینه سیم کارت مورد‌نظر، با کارشناسان مجرب وام آفر تماس بگیرید.
 • کسب اطلاعات در خصوص مدارک لازم، جهت دریافت وام سیم کارت
 • یک قرار قبلی، برای دریافت وام با موسسه، ترتیب دهید.
 • مدارک را تکمیل کرده و سپس به دفاتر وام آفر، مراجعه کنید.
 • انجام امور دفتری و اداری جهت درخواست وام به صورت حضوری انجام می‌شود.
وام روی سیم کارت

دریافت و مشاوره وام با خط همراه اول از وام آفر

به یاد داشته باشید که پس از مراجعه به دفتر وام آفر، زمانی که تمامی مدارک لازم و مرتبط آماده شد، معمولاً تمامی این مراحل، نیم ساعت تا یک ساعت طول می‌کشد و پس از طی این زمان، می‌توانید وام خود را، تحویل بگیرید. اگر قصد دریافت وام فوری روی سیم کارت خود را دارید، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 09122474390 با کارشناسان ما در وام آفر، در ارتباط باشید.

مزایای دریافت وام فوری روی سیم کارت با موسسه وام آفر 

 • وام سیم کارت معادل 100 درصد ارزش سیمکارتتان
 • عقد قراداد زیر نظر وکیل و در دفاتر اسناد رسمی با ارجاع قانونی
 • شرایط آسان بدون نیاز به چک و ضامن
 • دریافت وام روی سیم کارت کمتر از یک ساعت
 • بازپرداختی منطقی با کمترین میزان سود
 • اختیاری بودن انتخاب بازه بازپرداخت مبلغ وام سیم کارت
 • دریافت وام با سیم کارت از موسسه‌ای معتبر و با سابقه

چرا مبلغ وام سیم‌ کارت 0912 از ارزش سیم‌ کارت ما کمتر است؟

حقیقت کلام،ضامن به کسی گفته می‌شود که وسع بیشتری نسبت به کسی‌که تقاضای ضمانت می‌خواهد دارد، ارزش سیم کارت قبل از عقد قرارداد مشخص می‌گردد، برای مثال اگر ارزش سیم‌کارت 0912 شما 50میلیون است، شما هنگام دریافت وام 51میلیون دریافت نمی‌کنید زیرا که در تمام وام ها، میزان مبلغ وام به نسبت ارزش‌گذاری ضمانت کمتر است به دیلیل اینکه ضمانت باید از مبلغ وام بیشتر باشد.

چرا وام با خط همراه اول نیازی به ضامن و چک و سفته ندارد؟

زیرا سیم‌کارت (0912) ضامن شما در زمان اخذ وام است، در اصل سیم‌ کارت حکم ضامن را برای دریافت وام روی سیم‌کارت است و نیازی به ضامن، چک و سفته ندارد و روند بسیار سریع و راحت است.

در صورت عدم پرداخت قسط چه اتفاقی برای سیم ‌کارت می ‌افتد؟

سیم‌ کارت به عنوان ضمانت برای وام است و در ضورت عدم پرداخت اقساط از طرف وام گیرنده، سیم ‌کارت به مزایده و به‌ فروش می‌رسد و علاوه‌ بر این می‌تواند از طریق مراجع قانونی پیگیری شود.

کلاهبرداری  وام با سیم‌ کارت

مراقب کلاهبرداری در وام سیم‌کارت 0912 باشید! مراکزی بدون داشتن کسب پروانه و نداشتن نمایندگی همراه اول اقدام به درج آگهی برای دریافت وام سیم‌کارت می‌کنند، جدا مراقب باشید.

یکی از عمده مشکلاتی که خیلی از مشتری ها بیان میکنند وام دهندگانی هستند که هیچگونه مجوز فعالیتی ندارن و اکثرا فقط با یک شماره تماس موبایل یا استفاده از دفاتر غیر قانونی و بدون مجوز از اتحادیه با تبلیغات در فضای مجازی مشغول به کار هستند و شکایت های بسیار زیادی از این افراد در حال پیگیری است. حتما زمان مراجعه به این مساله دقت داشته باشید که از کجا وام روی خط خود را تهیه می‌کنید. جایی که وام می‌گیرید باید علاوه بر داشتن دفتر یا مغازه مشخص دارای مجوز و تابلو فعالیت و همچنین تلفن ثابت و همراه معتبر، مجوز از همراه اول یا اتحادیه موبایل و یا سازمان تظیم مقررات را داشته باشد.

وام سیمکارت نوروزی

وام سیم کارت، طرحی نوین برای ارائه تسهیلات به دارندگان سیم‌کارت‌های دائمی همراه اول است. این طرح به شما امکان می‌دهد تا حداکثر تا 80 درصد ارزش روز سیم‌کارت خود را به عنوان وام دریافت کنید و از آن برای رفع نیازهای مالی خود استفاده نمایید. مراحل دریافت وام سیم کارت بسیار ساده و سریع است. کافیست با کارشناسان پرداخت تسهیلات ایران سیم تماس بگیرید و از مبلغ وام قابل دریافت برای سیم‌کارت خود مطلع شوید. پس از آن با مراجعه به دفتر پیشخوان دولت و ارائه مدارک لازم، می‌توانید در عرض 30 دقیقه وام خود را دریافت نمایید.

وام سیم کارت مزایای متعددی دارد، از جمله:

 • مبلغ مناسب: شما می‌توانید تا 80 درصد ارزش روز سیم‌کارت خود را وام بگیرید.
 • کاربردهای متنوع: از وام سیم کارت می‌توانید برای رفع هرگونه نیاز مالی خود استفاده کنید.
 • بدون نیاز به ضامن: برخلاف وام‌های بانکی، برای دریافت وام سیم کارت نیازی به ضامن ندارید.
 • فرایند سریع و آسان: مراحل دریافت وام سیم کارت بسیار ساده و سریع است و در عرض 30 دقیقه می‌توانید وام خود را دریافت نمایید.

اگر به دنبال راه حلی آسان و سریع برای تامین نیازهای مالی خود هستید، وام سیم کارت می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست وام، می‌توانید با کارشناسان پرداخت تسهیلات ایران سیم تماس بگیرید.

وام روی سیم کارت تهرانپارس

وام سیم کارت در تهرانپارس، نوعی تسهیلات است که به شما امکان می‌دهد تا در قبال وثیقه گذاشتن سیم‌کارت دائمی همراه اول، وام دریافت کنید. این وام‌ها توسط موسسات وام‌دهنده خصوصی ارائه می‌شود و مزیت‌هایی مانند فوری بودن، بدون ضامن بودن و عدم نیاز به سپرده گذاری دارند. مبلغ وام سیم کارت با توجه به ارزش سیم‌کارت شما تعیین می‌شود و شما می‌توانید تا 100% ارزش سیم‌کارت را وام بگیرید. بازپرداخت وام نیز در قالب اقساط 4 تا 24 ماهه انجام می‌شود.

اگر به دنبال وام فوری و بدون ضامن در تهرانپارس هستید، وام سیم کارت می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. با این حال، قبل از دریافت این نوع وام، به نکات زیر توجه کنید:

 • مقایسه نرخ سود: نرخ سود وام سیم کارت در موسسات مختلف متفاوت است، بنابراین قبل از دریافت وام، نرخ سود موسسات مختلف را مقایسه کنید.
 • شرایط وام: شرایط وام سیم کارت را به دقت مطالعه کنید و از تمام تعهدات خود آگاه باشید.
 • اعتبار سنجی: برخی از موسسات وام‌دهنده، قبل از ارائه وام، اعتبار سنجی می‌کنند.
 • وثیقه: سیم‌کارت شما به عنوان وثیقه وام نزد موسسه وام‌دهنده باقی می‌ماند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد وام سیم کارت در تهرانپارس، می‌توانید به وب‌سایت موسسات وام‌دهنده خصوصی مراجعه کنید یا با آنها تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره وام روی سیم کارت

فهرست
تماس با ما