وام روی سند خودرو
4.5 (11)

دریافت وام روی سند خودرو یکی از راه‌های دریافت وام فوری می‌باشد. در این روش، اگر شما مالک شش دانگ خودرو باشید می‌توانید وام دریافت کنید. در این روش، سند خودرو، ضامن دریافت وام است و نیازی به وجود ضامن دیگری ندارید.

وام روی سند خودرو

اخذ وام روی سند خودرو

در همه‌ی کشورهای جهان، برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی، در جهت دستیابی و نیل به اهداف مختلف، تسهیلاتی به عنوان وام، به افراد تعلق می‌گیرد. در سریع‌ترین زمان ممکن، به اهداف خود برسند. یکی از وام‌هایی که در شرایط مختلف به افراد تعلق می‌گیرد، وام روی سند خودرو است.

در حال حاضر، وام روی سند خودرو، راهی سریع و آسان برای به دست آوردن سرمایه مورد نیاز است. اگر خودرو یا خودرو‌هایی دارید، می‌توانید 60 تا 70 درصد ارزش فعلی آن، روی سند خودرو وام بگیرید.

وام روی سند خودرو، شرایط مخصوصی دارد اما به طور کلی، هر خودرویی که به عنوان دارایی آن شخص، مشخص شده و ارزش مادی معینی داشته باشد، می‌تواند به عنوان ضامن و وثیقه‌ی وام بانکی، مورد استفاده قرار گیرد.به این معناست که صاحب سند، در صورت دریافت مبلغ قابل توجهی از بانک یا موسسه، تا پرداخت نهایی آن بدهکار شناخته می‌شود؛ بنابراین باید اموال خود را به عنوان وثیقه، گرو بگذارید.

وام روی سند خودرو چیست؟

وام، روشی برای گرفتن مقداری معینی پول، در ازای ضامن معتبر و یا گرو گذاشتن وثیقه‌های مختلف است. امروزه، راه‌های بسیاری برای دریافت وام وجود دارد اما در ازای دریافت آن‌ها شرایط سخت گیرانه‌ای نیز، وجود دارد.

وام‌های ارائه شده توسط نرخ بهره‌ی معینی دارند (معمولاً مبلغ وام بانکی تا سقف 30 میلیون تومان و بازپرداخت آن با سود 24 درصد سالیانه محاسبه می‌شود.) که البته این نوع از وام‌ها، در کشور‌هایی که تورم بالایی دارند، سود بالایی نیز خواهند داشت؛ اما پروسه‌ی دریافت آن‌، ممکن است تا ماه‌ها به طول بیانجامد.

همانطور که گفته شد یکی از راه‌های دریافت وام، وام روی سند خودرو است. با انجام این کار در موسسه وام آفر می‌توانید، بلافاصله پس از گرو گذاشتن سند خودرو، با توجه به ارزش خودروی خود، وام دریافت کنید. این روش، برای زمان‌هایی که نیاز فوری به وام دارید مناسب بوده و شما همیشه، در هر موقعیتی که باشید، می‌توانید سند خودروی خود را بصورت وثیقه قرار دهید و سرمایه مورد‌نیاز خود را دریافت کنید.

وام روی سند خودرو، به گونه‌ای طراحی شده است که شما می‌توانید، درصدی از ارزش فعلی خودرو خود را با گرو گذاشتن سند آن، به دست آورید. برای مطلع شدن از ارزش روز خودروی خود، می‌توانید به سایت‌های معامله ماشین مراجعه کرده و یا از نمایشگاه‌های خودرو، از قیمت روز خودروی خود، مطلع شوید. کارشناسی و  تعیین قیمت خودروی شما در مجموعه وام آفر بصورت رایگان توسط کارشناسان مجرب انجام می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجموعه وام آفر می‌توانید از طریق شماره تلفن 09122474390 با ما در ارتباط باشید.

مزایای دریافت وام روی سند خودرو

با توجه به تورم بازار، فروش خودرو ضرر بزرگی محسوب می‌شود. شما با دریافت وام روی سند خودرو نیاز مالی خود را برطرف می‌کنید و همچنان مالک خودروی خود نیز هستید.

یکی دیگر از مزایای وام روی سند خودرو، این است که پس از دریافت وام، همچنان می‌توانید از خودروی خود استفاده کنید و وثیقه همراه با اسناد خودرو، تنها شرط دریافت این وام است.

کل فرآیند دریافت وام، در یک روز انجام می‌شود و پس از تکمیل قرارداد، مبلغ وام بلافاصله پرداخت می‌شود. به همین جهت، وام روی سند خودرو، وام فوری تلقی می‌شود، که مبلغ وام را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تضمین می‌کند.

دریافت وام، شرایط بسیار ساده و آسانی دارد. برای دریافت این وام، شما نیاز به ضامن نداشته و پس از تکمیل اسناد و مدارک مورد‌نیاز، می‌توانید با سند خودروی خود، وام دریافت کنید.

با دریافت مبلغ مورد نظر و صرف نظر کردن از فروش خودرو، از هزینه‌های اضافی (پرداخت خلافی، هزینه انتقال سند و…) نیز جلوگیری خواهید کرد.

در ادامه به برخی از مزایای دریافت وام از وام آفر اشاره خواهیم کرد:

 •  وام سریع و فوری به مالکین خودرو
 • وام تا سقف 50 الی 60 درصد ارزش خودرو
 • با یک تماس و مراجعه حضوری وام خود را دریافت نمایید.
 • وام بدون ضامن
 •  بدون داشتن پروسه‌های سخت و طاقت فرسای اداری
 • بعد از عقد قرارداد، مبلغ وام بلافاصله به حساب متقاضی واریز می گردد.
 •  کل زمان مورد نیاز برای دریافت وام از یک تا سه ساعت می‌باشد.
 • مدت و فرآیند پرداختن بدهی و اقساط تماماً به انتخاب شماست و می‌توانید زمان اقساط را از  ۱ تا ۲۴ ماه انتخاب نمایید. (مدت و فرآیند پرداخت اقساط کاملا توافقی است. و هیچ اصرار و الزامی از جانب ما جهت تعیین زمان اقساط، وجود ندارد .)

شرایط اخذ وام روی سند خودرو

اخذ وام روی سند خودرو، شرایط خاصی دارد اما به طور کلی، هر خودرویی که به عنوان دارایی شخصی با مجوز قانونی و ارزش مالی مشخص، درج شده باشد، می‌تواند به عنوان وثیقه یا گرو، در رهن موسسه برای کمک به دریافت وام، قرار گیرد.

به چنین اقدامی، دارایی در رهن، گفته می‌شود و به این معناست که صاحب سند، مبلغی را به عنوان وام دریافت می‌کند و تا زمانی که پرداخت اقساط این وام را به اتمام برساند، به عنوان بدهکار شناخته می‌شود.

یکی از شروط مهم و اساسی، برای پذیرش سند خودرو توسط موسسات، وجود سند تک‌ برگ برای خودرو می‌باشد که در غیر اینصورت، وام روی سند خودرو به شما تعلق نمی‌گیرد.

یکی از شروط دیگر اعطای وام، این است که مشتری تا زمان پرداخت اقساط، حق فروش خودروی خود را نداشته باشد و تا زمان دریافت تمامی وجوه پرداختی توسط موسسه، سند خودرو در رهن موسسه باقی بماند.

مبلغ وامی که مشتری با سند خودرو می‌تواند دریافت کند، در موسسات مختلف، متفاوت است؛ چرا که برخی 30 درصد ارزش خودرو را به مشتری وام می‌دهند و برخی دیگر، 40 درصد مبلغ کل ارزش خودرو را به مشتری وام می‌دهند. در مجموعه وام آفر تا 70 درصد ارزش خود را می‌توانید در غالب وام دریافت کنید.

کارمزدی که بابت وام بر روی سند خودرو پرداخت می‌کنید، معمولاً بین موسسات مختلف یکسان است و اکثر این مجموعه‌ها برای هر وام، 10 درصد کارمزد دریافت می‌کنند.

در ضمن، این کارمزدها معمولاً بازپرداخت وام را به دو تا سه سال محدود می‌کند و نیازی به ضامن برای پرداخت وام ندارد، زیرا سند خودرو، ضامن مشتری است.

نکته حائز اهمیت، این است که دریافت وام روی سند خودرو، فقط به مالک خودرویی تعلق می‌گیرد که ارزش اقتصادی خودروی آن، برابر با نرخ سود مصوب بانک‌ها باشد.

هدف از گرفتن وام روی سند خودرو برای متقاضیان تفاوتی ندارد؛ شما می‌توانید به دلایل مختلفی از جمله خرید لوازم خانگی، مسکن و غیره، وام خود را دریافت کنید.

در حال حاضر، در میان بانک‌هایی که در شبکه بانکی فعال هستند، چنین نوع اعتبار یا وامی وجود ندارد و شرایط اعتباری اکثر بانک‌ها سپرده‌گذاری بلندمدت است و ضامن معتبر، در اختیار بانک قرار می‌دهد. اکثر مشتریان، حتی در صورت پرداخت سود ماهانه علاوه بر قسط تسهیلات، استفاده از این وام‌ها را به تسهیلات بانک‌ها ترجیح می‌دهند.

مدارک لازم برای اخذ وام روی سند خودرو چیست؟

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، وام روی سند خودرو را می‌توانید به دلایل مختلف دریافت کنید. برای دریافت این وام، مانند سایر تسهیلات بانکی، مدارکی نیاز است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • حضور مالک خودرو و یا شخصی  که وکالت نامه خودرو را دارد
 •  کارت ملی
 • برگ سبز خودرو
 • بیمه نامه خودرو

اگر قیمت خودروهای داخلی و خارجی را در سال‌های اخیر مقایسه کنید، مشخص می‌شود که گرفتن وام خودرو، انتخاب خوبی است. در سال‌های اخیر، قیمت خودروهای داخلی و خارجی افزایش یافته است؛ بنابراین، بسیاری از مردم، برای مقابله با تورم خودرو خریدند.

برخی دیگر، حتی برای پیش‌فروش خودرو ثبت نام می‌کنند و پولی را که دارند به سهام تبدیل می‌کنند. بنابراین، ماشین در طی چند سال اخیر، تبدیل به سرمایه شد. خرید خودرو، یک سرمایه‌گذاری مطمئن است. در صورت درخواست وام، می‌توانید تا درصد مشخصی از کل خودرو وام بگیرید و خودروی مورد نظر خود را خریداری کنید و از این سرمایه‌گذاری، بهره ببرید.

مجموعه وام آفر، ارائه دهنده انواع وام‌های فوری و بدون ضامن، با تسهیلات فوق‌العاده!

 1. وام روی طلا
 2. وام روی سند خودرو
 3. وام روی سیم کارت

برای دریافت وام همین حالا گوشی و بردار و شماره 09122474390  بگیر و از مشاوره رایگان وام آفر بهره مند شو!

پرداخت وام فوری با سند خودرو

امروزه، اکثر افراد صاحب یک یا چند خودرو هستند. فروش خودرو، معمولاً در صورت مشکل یا کمبود سرمایه، اولین موردی است که به ذهن افراد، خطور می‌کند. اما با توجه به اینکه ارزش خودرو و ملک، در کشور ما روز به روز در حال افزایش است، فروش خودرو راه درستی برای کسب سرمایه نیست.

وام خودرو، یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای دریافت وام فوری است. در واقع، با در اختیار داشتن سند شش دانگ خودرو و قرار دادن آن به عنوان ضمانت، می‌توانید ظرف یک ساعت، وام خودرو دریافت کنید. وام روی سند خودرو در حقیقت، یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دریافت وام است. گرفتن وام خودرو، نیازی به ضامن ندارد و اساساً، سند خودرو ضمانت شماست.

برای دریافت وام فوری با اسناد خودرو، نیازی به ضامن، چک و سپرده بانکی ندارید و برای دریافت وام، فقط به اسناد خودروی خود، نیاز دارید. زمانی که وام روی سند خودرو می‌گیرید، همچنان مالک خودرو هستید و می‌توانید از خودروی خود استفاده کنید و به انتقال سند نیز، نیازی نیست .

دریافت وام روی سند خودرو از وام آفر

در گذشته به همه ثابت شده است که  هر گونه تورم در جامعه دیر یا زود و در نهایت شامل خودرو نیز می‌گردد و قیمت خودرو را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. در نتیجه علاوه بر اینکه با دریافت وام خودرو مشکل کسری بودجه فعلی خود را حل و فصل می کنید ، چه بسا ممکن است در آینده از این محل و با حفظ سرمایه خود، سودی از این معامله نصیب شما شود.

ما سربلند هستیم که در مجموعه وام آفر بیشتر از ۱۰ سال در امر وام خودرو ، وام روی طلا، وام روی سیم کارت و ملک مسکونی فعالیت داریم و دلگرمی و اعتماد و ایمان شما مهترین سرمایه و ترجیح ماست .

سوالات متداول درباره وام روی سند خودرو

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 11 میانگین: 4.5]
فهرست
تماس با ما