شرایط دریافت وام بدون ضامن و فوری در سال 1403

به این مقاله امتیاز دهید

شرایط دریافت انواع وام بدون ضامن

امروز یکی از زبان زدترین و بی سرصدا ترین راه ها برای حل مشکل مالی، وام بدون ضامن است چنانچه به وام نیاز دارید کمک گرفتن از یک شرکت خصوصی وام معتبر نظیر وام آفر باعث می‌شود تا ضمن مدیریت زمان و هزینه‌های خود، بتوانید انواع وام مورد نیازتان را به بهترین نحو ممکن و بدون نیاز به ضامن دریافت کنید. در ادامه این مطلب درباره نحوه دریافت انواع وام بدون ضامن و فوری مانند وام روی سیم کارت، وام روی طلا، وام روی سند خودرو و وام با سفته و وام با چک صیادی، همچنین شرایط دریافت وام بدون ضامن از بانک ها اطلاعات مورد نیازتان را بیان کرده ایم.

برای دریافت انواع وام بدون ضامن و فوری مانند وام روی سیم کارت، وام روی طلا، وام روی سند خودرو با کارشناسان ما با شماره: ۰۹۱۲۲۴۷۴۳۹۰ در تماس باشید.

وام فوری چک صیادی

انواع وام بدون ضامن چیست؟

متقاضیان وام آزاد فوری و بدون ضامن می‌توانند از طریق برخی از موسسات وام ‌دهنده و همچنین بانک‌‌های تحت نظارت وزارت اقتصاد هم اقدام به دریافت وام بدون ضامن کنند و به این موضوع توجه داشته باشند که سقف دریافت وام بدون ضامن در هر موسسه یا بانکی متفاوت است.

 • وام روی سیم کارت

وام سیم کارت یکی از سریع‌ترین وام‌ها است و نیازی به گذراندن مراحل اداری ندارد. به همین دلیل معمولا در کمتر از ۱ ساعت می‌توان وام روی سیم کارت را دریافت کرد.

 • وام روی طلا

در این روش از دریافت وام بدون ضامن می‌توانید طلاهای خود را در بانک گرو بگذارید و به میزان آورده خود وام روی طلا دریافت کنید.

حتما بخوانید:  سرمایه گذاری طلا و سکه و دلار

وام فوری روی طلا

 • وام روی سند خودرو

برای دریافت این وام، شما نیاز به ضامن نداشته و پس از تکمیل اسناد و مدارک مورد‌نیاز، می‌توانید با سند خودروی خود، وام روی سند خودرو دریافت کنید.

 • وام با ضمانت چک و سفته

باید گفت سفته یکی از وثایقی هست که بانکها برای وام دادن قبول می‌کنند ولی به تنهایی ارزشی ندارد. ما باید اطلاعاتی را بدانیم که چه  کارهایی باعث اعتبار یافتن سفته تا حدی که بانک نیز بپذیرد می‌شود. اشخاصی از یک بانک وام گرفتند و مجددا نیاز به وام دارند ولی نمی‌دانند آیا مجددا می‌توانند وام دریافت کنند، وام‌ها انواع بسیار گوناگون دارند و برخی وام‌ها سقف معینی دارند اگر تا زمان پرداختی سقف وام تسویه نشود امکان گرفتن وام وجود نخواهد داشت ولی اگر بدهی داریم می‌توانیم نوع دیگری وام بگیریم حالا با این اطلاعات موجود می‌توانیم وام فوری یا بدون ضامن درحداقل زمان ممکن بگیریم.

بیشتر بخوانید: شرایط دریافت وام فرزند آوری

شرایط دریافت وام فوری با سفته

در دریافت وام با سفته به منظور تسهیل در فرآیند وام ‌دهی بانک‌ها است و هر بانک با توجه به ضوابط خود و حسب مورد، دریافت سفته را جایگزین شرایط خاص ضامن (مثل فیش حقوقی و…) می‌کند.

با توجه به ضوابط هر بانک، سقف مبلغ وام بدون ضامن با سفته تأیین می‌شود. قوانین بانک‌ها با گذر زمان تغییر می‌کنند، بهتر است هر زمان که قصد گرفتن وام با سفته را داشتید، شرایط مربوطه را از بانکی که متقاضی‌اش هستید جویا شوید. لازم به ذکر است در ایران تمام بانک‌ها وام فوری با سفته ارائه نمی‌دهند.

حتما بخوانید:  چگونه وام میلیاردی بگیریم؟

بیشتر بخوانید: صندوق سرمایه گذاری چیست؟

وام فوری یا بدون ضامن چیست؟

زمانی که به پول نیاز دارید، شاید وام بانکی مناسب ‌ترین گزینه برای شما نباشد زیرا وام بانکی سلسله مراتبی دارد که بسیار پیچیده است و حتما نیاز به ضامن هم دارد و شما را درگیر کار اداری می‌کند. اما اگر شما سند معتبری در اختیار دارید، می‌توانید از طریق سریعترین راه یعنی کسب اطلاع از نحوه دریافت وام آزاد فوری و بدون ضامن به مبلغ مورد نیاز برسید. وامی که بدون طی کردن انتظار و بدون پیش‌بینی و افتتاح حساب و خواب سپرده به دست شما می‌رسد. برای دریافت وام می‌تواند وام دریافت کنید. روند انجام و اصول این وام همانند وام‌های دیگر نیست بدیهی است که نهایتا ظرف یک روزکاری مراجعه ‌کننده می‌تواند به وام خود برسد.

وام فوری یا بدون ضامن چیست؟

اعتبارسنجی چیست؟

مدیر اداره اطلاعات بانک مرکزی در مورد اعتبارسنجی می‌گوید: یکی از معیارهای اعتبارسنجی، مبالغ و تسهیلات گذشته مشتریان است. محبوب صادقی با اشاره به دیگر معیارهای اعتبارسنجی می‌گوید؛ بررسی سابقه پرداخت به‌موقع قبوض جرائم رانندگی و همچنین برق و گاز از دیگر مواردی است که می‌تواند در تعیین اعتبار سنجی تسهیلات متقاضیان بانکی موثر باشد. قبل از دریافت وام بدون ضامن ابتدا باید رتبه‌ بندی اعتباری فرد مشخص شود شما با مراجعه به سایت اعتبارسنجی MYCREDIT.IR میتوانید رتبه اعتباری حساب را درخواست دهید و ثبت کنید. شرایط دریافت وام بانک رسالت را از اینجا بخوانید.

وام روی سند خودرو

چگونه بدون ضامن وام بگیریم؟

وام بدون ضامن یکی از طرح ‌های به ‌اصطلاح جدید بانک مرکزی است. این وام بیشتر به کسانی داده می‌شود که دارای رتبه اعتباری بالا یا دارای اعتبارسنجی خوبی هستند و از دیدگاه خود بانک مرکزی یک مشتری خوش حساب بانکی به شمار می‌آیند. براساس مصوبات ابلاغی جدید، همه بانک‌ها موظف‌ شدند به کارمندان دولت، مستمری بگیران تأمین اجتماعی، کارکنان شاغل در شرکت‌های بزرگ بخش خصوصی وام بدون ضامن پرداخت کنند و بانک‌هایی ازجمله بانک ملی ، بانک صادرات ، بانک سپه ، بانک ملت شروع به انجام پرداخت وام بدون ضامن را اعلام کردند. همچنین بانک ملت به مشتریان خوش حساب خود وام فوری پرداخت می‌کنند.

حتما بخوانید:  شرایط دریافت وام و تسهیلات در کشورهای مختلف جهان

{برای مطالعه درباره وام سهام عدالت کلیک کنید}

چرا وام بدون ضامن یا وام فوری بگیریم؟

با توجه به رشد تورم افسار گسیخته این روزهای کشورمان ایران نمی‌توانیم به فکر گرو‌گذاشتن هرچیزی برای دریافت وام‌های بدون ضامن باشیم. از انواع وام فوری یا وام‌های بدون ضامن می‌توان به وام روی سیم‌ کارت، وام روی طلا و وام روی سند خودرو و انواع وام‌های نقدی وام خصوصی یا آزاد فوری اشاره کرد.

اگر به دریافت اطلاعات بیشتر درباره انواع وام علاقه مند هستید مطالعه مقاله انواع وام را پیشنهاد می کنیم.

کدام بانک‌ ها وام بدون ضامن می‌ دهند؟

در وحله نخست بانک‌هایی که زیر مجموعه وزرات اقتصاد مکلف به اعطای وام هستند اما برای دریافت این نوع وام، بانک‌های ذیل طبق توافقنامه‌‌ای آمادگی خود را اعلام کردند.

 • بانک ملی
 • بانک ملت
 • بانک سپه
 • بانک مسکن
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت
 • بانک کشاورزی
 • بانک صنعت و معدن
 • بانک توسعه صادرات ایران
 • بانک توسعه تعاون
 • پست بانک ایران

کدام بانک‌ ها وام بدون ضامن می‌ دهند؟ 

وام بدون ضامن به چه کسانی تعلق می‌ گیرد؟

وام بدون ضامن توسط بانک‌ها از تاریخ 10 بهمن 1400 وارد فاز اجرایی شد و در مرحله اول به اقشار زیر تعلق می‌گیرد.

 • شاغلان و همچنین بازنشستگان نهادهای عمومی غیردولتی
 • شاغلان و بازنشستگان مستمری بگیران دستگاه‌های دولتی
 • کارمندان شرکت‌های معتبر که حقوقشان در بانک‌های زیر مجموعه وزارت اقتصاد پرداخت می‌شود

دریافت وام بدون ضامن و فوری از وام آفر در تهران

برای تسهیل دریافت وام در ایران استفاده از خدمات یک مجموعه معتبر نظیر وام آفر پیشنهاد می‌شود. این شرکت با شناخت راه‌های قانونی درخواست وام، قادر است تا خدمات گوناگونی نظیر دریافت وام خصوصی یا آزاد فوری مانند وام روی سند خودرو، وام روی سیم کارت و وام روی طلا را در کمترین زمان ممکن به شما متقاضیان ارائه دهد.

فهرست
تماس با ما