وام خصوصی یا آزاد

3.8/5 - (6 امتیاز)

وام خصوصی یا آزاد به نوعی از وام می‌گویند که فرد آن‌را برای پرداخت هزینه‌ها و رفع نیازهای شخصی خود دریافت می‌کند، نه هدف خاص و مشخصی که بابت آن ملزم به ارائه مدرک به بانک یا موسسه باشد. از وام خصوصی می‌توان برای خرید وسایل و تجهیزات ضروری، بازسازی خانه، پرداخت بدهی و… استفاده کرد.

وام خصوصی، از نوع وام‌های کوتاه مدتی می‌باشد که معمولاً با کارمزد همراه است. این نوع از وام‌ها در برخی از موارد مانند مدت زمان بازپرداخت، نرخ سود بهره و مبلغ با یکدیگر متفاوتند و هر کدام شرایط مخصوص بخود را دارند. متقاضیان برای دریافت وام خصوصی مانند وام روی سند خودرو، وام روی طلا، وام روی سیم کارت یا وام روی چک و سفته می‌توانند از طریق موسسات شخصی، بانک‌ها و شرکت‌ خصوصی وام‌ دهنده آنلاین اقدام فرمایند. اما شرایط دریافت این نوع وام در موسسات مختلف، متفاوت است. برای مثال دریافت وام خصوصی یا آزاد می‌تواند بدون ضامن یا با ضامن و وثیقه باشد.

وام خصوصی یا آزاد

دریافت انواع وام فوری بدون ضامن در کمتر از یک ساعت وام روی سیم کارت | وام طلا | وام روی سند خودرو با شماره 09122474390 جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

وام خصوصی یا آزاد چیست؟

همانطور که توضیح داده شد، وام خصوصی برای پوشش هزینه‌های شخصی فرد متقاضی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع این وام نوعی بدهی اقساطی است که باید طی مدت زمان توافق شده با میزان نرخ بهره معین پرداخت شود. این نوع وام متمایز از سایر وام‌ها مانند وام خودرو، وام مسکن، وام عروسی و… است. شما برای دریافت این نوع از وام‌ها باید مدارک ماشین، ملک و سند ازدواج خود را ارائه دهید تا قادر به دریافت وام پس از طی کردن مراحل اداری باشید؛ اما برای دریافت وام خصوصی نیازی به ارائه مدرک نیست و دلیل دریافت آن به خود شما مربوط است. شما می‌توانید از وام خصوصی برای نوسازی خانه، مسافرت، خرید کالا و اقلام موردنیاز خود و… استفاده کنید. در واقع شما بدهکار به موسسه هستید تا زمانی که تمامی اقساط خود را پرداخت نمائید.

وام آزاد

نحوه دریافت وام خصوصی یا آزاد

  • وام آزاد روی خودرو

جهت دریافت وام خصوصی یا آزاد با سند خودرو کافی است شما به همراه مدارک خودرو به شرکت مراجعه کرده و بعد از عقد قرارداد رسمی در دفترخانه مبلغ وام تا سقف ۶۰ درصد ارزش خودرو بلافاصله به حساب شما واریز گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله وام روی سند خودرو را مطالعه فرمائید.

  • وام آزاد روی طلا

نحوه دریافت وام خصوصی یا آزاد با طلا به این صورت می‌باشد که شما به همراه طلای خود به شرکت مراجعه کرده و با قرار دادن طلای خود نزد شرکت و صندوق امانات بانک می‌توانید تا سقف ۱۰۰ درصد قیمت طلای خود وام دریافت نمایید. برای آشنایی با نحوه دریافت وام روی طلا مقاله‌‌ای که در این‌باره نگارش شده را مطالعه فرمائید.

  • وام آزاد روی سیم کارت

نحوه دریافت وام خصوصی یا آزاد بر روی سیم کارت بدین صورت می باشد که شما به همراه سیم کارت خود به شرکت مراجعه کرده و بعد از بستن قرارداد تا سقف ۱۰۰ درصد قیمت خط ۹۱۲ ( کد ۱ و ۲ و ۳ ) می‌توانید وام روی سیم کارت دریافت نمائید.

نحوه دریافت وام خصوصی یا آزاد بر روی سند ملک مسکونی بدین صورت می باشد که شما به همراه سند خود به شرکت مراجعه کرده و بعد از کارشناسی و بستن قرارداد تا سقف ۵۰ درصد ارزش ملک خود می‌توانید بر روی سند بلافاصه وام دریافت نمایید.

وام خصوصی بهتر است یا وام بانکی؟

بانک‌ها یکسری شرایط و قوانینی دارند که برای دریافت وام خصوصی ملزم به رعایت آن‌ها می‌باشید. برای دریافت وام از بانک، شرط سپرده‌گذاری و یا مسدودی 80 تا 100 درصدی حساب، ارائه یک ضامن معتبر با نامه کسر از حقوق و دارا بودن دسته چک الزامیست. همچنین برای دریافت وام از بانک سابقه اعتباری بالایی باید داشته باشید و اگر سابقه ضعیفی دارید وام گرفتن از یک موسسه خصوصی برای شما آسان‌تر است. دریافت وام خصوصی از مجموعه وام آفر نیاز به گذراندن پروسه‌های سخت و طولانی نیست و شما عزیزان می‌توانید فوری و بدون ضامن این وام را از موسسه دریافت کنید.

دریافت وام خصوصی بدون چک و ضامن

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که امکان ارائه چک و ضامن را ندارید و به فکر دریافت وام با شرایط آسان، بی‌دردسر و فوری از موسسه‌ای معتبر هستید، ما به شما موسسه وام آفر را پیشنهاد می‌دهیم. وام آفر این امکان را برای متقاضیان محترم فراهم کرده تا بتوانند در شرایطی مطلوب بدون نیاز به چک و ضامن در سریع‌ترین زمان ممکن میزان مبلغ مورد نیاز برای هزینه‌های شخصی خود را در قالب وام خصوصی دریافت کنند. در ادامه شرایط و نحوه دریافت این وام را برایتان شرح خواهیم داد. با ما همراه باشید. در صورت وجود هر گونه سوالی می‌توانید با شماره 09122474390 تماس حاصل فرمائید.

دریافت وام خصوصی فوری و بدون ضامن از موسسه وام آفر

دریافت وام خصوصی یا آزاد از موسسه وام آفر بسیار ساده و آسان است و اصلاً شرایط سخت و طاقت فرسای بانک‌ها و موسسات دیگر را ندارد. و شما می‌توانید طبق ارزش طلا، خودرو، سیم کارت و ملک خود وام از این موسسه دریافت نمائید. در ضمن احتیاجی به چک و سفته و ضامن هم نیست و تنها با مراجعه حضوری به دفتر مجموعه وام آفر این مبلغ قابل دریافت می‌باشد.

شرکت وام خصوصی وام آفر با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه ارائه انواع وام و تسهیلات با شرایط و مزایای عالی همواره سعی در جلب رضایت شما عزیزان داشته است. از نمونه تسهیلات این مجموعه می‌توان به وام روی طلا، وام روی سند خودرو، وام روی سیم کارت، وام ملک، وام آزاد و وام خصوصی اشاره کرد. به جهت آشنایی بیشتر با این خدمات مقالات تهیه شده در این رابطه را مطالعه کنید و در صورت هر گونه سوال و نیاز به دریافت مشاوره می‌توانید از طریق شماره 09122474390 با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان آنان بهره‌مند شوید.

دریافت وام خصوصی فوری و بدون ضامن از موسسه وام آفر

سوالات متداول

فهرست
تماس با ما