وام روی سند خودرو

4.3/5 - (15 امتیاز)

دریافت وام روی سند خودرو یکی از راه‌های دریافت وام فوری می‌باشد. در این روش، اگر شما مالک شش دانگ خودرو باشید می‌توانید وام دریافت کنید. در این روش، سند خودرو، ضامن دریافت وام است و نیازی به وجود ضامن دیگری ندارید. وام سند ماشین، شرایط مخصوصی دارد اما به طور کلی، هر خودرویی که به عنوان دارایی آن شخص، مشخص شده و ارزش مادی معینی داشته باشد، می‌تواند به عنوان ضامن و وثیقه‌ی وام بانکی، مورد استفاده قرار گیرد.به این معناست که صاحب سند، در صورت دریافت مبلغ قابل توجهی از بانک یا موسسه، تا پرداخت نهایی آن بدهکار شناخته می‌شود؛ بنابراین باید اموال خود را به عنوان وثیقه، گرو بگذارید.

برای دریافت وام سند خودرو همین حالا گوشی و بردار و شماره 09122474390 بگیر و از مشاوره رایگان وام آفر بهره مند شو! شرکت وام آفر، ارائه دهنده انواع وام‌ های فوری و بدون ضامن، با تسهیلات فوق‌العاده!

 1. وام روی طلا
 2. وام با سند خودرو
 3. وام روی سیم کارت
 4. وام خصوصی یا آزاد
 5. وام روی چک صیادی

برای اطلاع از ارزش خودرو و کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه دریافت وام آزاد و فوری بدون ضامن روی سند ماشین می‌توانید از طریق شماره تلفن 2474390-0912 با شرکت وام آفر تماس حاصل فرمائید و بصورت رایگان مشاوره دریافت نمائید.

وام روی سند خودرو

گرفتن وام با سند ماشین بدون ضامن فوری

در همه‌ی کشورهای جهان، برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی، در جهت دستیابی و نیل به اهداف مختلف، تسهیلاتی به عنوان وام، به افراد تعلق می‌گیرد. در سریع‌ترین زمان ممکن، به اهداف خود برسند. یکی از وام‌هایی که در شرایط مختلف به افراد تعلق می‌گیرد، وام با سند ماشین بدون ضامن است. در حال حاضر، گرفتن وام روی سند ماشین ، راهی سریع و آسان برای به دست آوردن سرمایه مورد نیاز است. اگر خودرو یا خودرو‌هایی دارید، می‌توانید 60 تا 70 درصد ارزش فعلی آن، روی سند خودرو وام بگیرید.

وام روی سند خودرو چیست؟

وام، روشی برای گرفتن مقداری معینی پول، در ازای ضامن معتبر و یا گرو گذاشتن وثیقه‌های مختلف است. امروزه، راه‌های بسیاری برای دریافت وام وجود دارد اما در ازای دریافت آن‌ها شرایط سخت گیرانه‌ای نیز، وجود دارد. وام‌های ارائه شده توسط نرخ بهره‌ی معینی دارند (معمولاً مبلغ وام بانکی تا سقف 30 میلیون تومان و بازپرداخت آن با سود 24 درصد سالیانه محاسبه می‌شود.) که البته این نوع از وام‌ها، در کشور‌هایی که تورم بالایی دارند، سود بالایی نیز خواهند داشت؛ اما پروسه‌ی دریافت آن‌، ممکن است تا ماه‌ها به طول بیانجامد.

وام فوری چک صیادی

همانطور که گفته شد یکی از راه‌های دریافت وام، وام با سند خودرو است. با انجام این کار در موسسه وام آفر می‌توانید، بلافاصله پس از گرو گذاشتن سند خودرو، با توجه به ارزش خودروی خود، وام دریافت کنید. این روش، برای زمان‌هایی که نیاز فوری به وام دارید مناسب بوده و شما همیشه، در هر موقعیتی که باشید، می‌توانید سند خودروی خود را بصورت وثیقه قرار دهید و سرمایه مورد‌نیاز خود را دریافت کنید.

وام با سند خودرو، به گونه‌ای طراحی شده است که شما می‌توانید، درصدی از ارزش فعلی خودرو خود را با گرو گذاشتن سند ماشین به دست آورید. برای مطلع شدن از ارزش روز خودروی خود، می‌توانید به سایت‌های معامله ماشین مراجعه کرده و یا از نمایشگاه‌های خودرو، از قیمت روز خودروی خود، مطلع شوید. کارشناسی و تعیین قیمت خودروی شما در مجموعه وام آفر بصورت رایگان توسط کارشناسان مجرب انجام می‌شود.

برای دریافت وام با چک صیادی فوری بدون ضامن همین الان کلیک کنید.

وام با سند خودرو

شرایط دریافت وام با سند خودرو بدون ضامن

اخذ وام روی سند خودرو، شرایط خاصی دارد اما به طور کلی، هر خودرویی که به عنوان دارایی شخصی با مجوز قانونی و ارزش مالی مشخص، درج شده باشد، می‌تواند به عنوان وثیقه یا گرو، در رهن موسسه برای کمک به دریافت وام، قرار گیرد. به چنین اقدامی، دارایی در رهن، گفته می‌شود و به این معناست که صاحب سند، مبلغی را به عنوان وام دریافت می‌کند و تا زمانی که پرداخت اقساط وام با خودرو را به اتمام برساند، به عنوان بدهکار شناخته می‌شود.

یکی از شروط مهم و اساسی، برای پذیرش سند خودرو توسط موسسات، وجود سند تک‌ برگ برای خودرو می‌باشد که در غیر اینصورت، وام روی سند خودرو به شما تعلق نمی‌گیرد. یکی از شروط دیگر اعطای وام، این است که مشتری تا زمان پرداخت اقساط، حق فروش خودروی خود را نداشته باشد و تا زمان دریافت تمامی وجوه پرداختی توسط موسسه، سند خودرو در رهن موسسه باقی بماند.

مبلغ وام با سند ماشین که مشتری می می‌تواند دریافت کند، در موسسات مختلف، متفاوت است؛ چرا که برخی 30 درصد ارزش خودرو را به مشتری وام می‌دهند و برخی دیگر، 40 درصد مبلغ کل ارزش خودرو را به مشتری وام می‌دهند. در مجموعه وام آفر تا 70 درصد ارزش خود را می‌توانید در غالب وام دریافت کنید. کارمزدی که بابت وام بر روی سند خودرو پرداخت می‌کنید، معمولاً بین موسسات مختلف یکسان است و اکثر این مجموعه‌ها برای هر وام، 10 درصد کارمزد دریافت می‌کنند. در ضمن، این کارمزدها معمولاً بازپرداخت وام را به دو تا سه سال محدود می‌کند و نیازی به ضامن برای پرداخت وام ندارد، زیرا سند خودرو، ضامن مشتری است. نکته حائز اهمیت، این است که دریافت وام روی سند خودرو، فقط به مالک خودرویی تعلق می‌گیرد که ارزش اقتصادی خودروی آن، برابر با نرخ سود مصوب بانک‌ها باشد. هدف از گرفتن وام روی سند خودرو برای متقاضیان تفاوتی ندارد؛ شما می‌توانید به دلایل مختلفی از جمله خرید لوازم خانگی، مسکن و غیره، وام خود را دریافت کنید.

در حال حاضر، در میان بانک‌هایی که در شبکه بانکی فعال هستند، چنین نوع اعتبار یا وامی وجود ندارد و شرایط اعتباری اکثر بانک‌ها سپرده‌گذاری بلندمدت است و ضامن معتبر، در اختیار بانک قرار می‌دهد. اکثر مشتریان، حتی در صورت پرداخت سود ماهانه علاوه بر قسط تسهیلات، استفاده از این وام‌ها را به تسهیلات بانک‌ها ترجیح می‌دهند.

مدارک اخذ وام با سند ماشین

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم، وام روی خودرو را می‌توانید به دلایل مختلف دریافت کنید. برای دریافت وام با سند ماشین ، مانند سایر تسهیلات بانکی، مدارکی نیاز است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • حضور مالک خودرو و یا شخصی که وکالت نامه خودرو را دارد
 • کارت ملی
 • برگ سبز خودرو
 • بیمه نامه خودرو

اگر قیمت خودروهای داخلی و خارجی را در سال‌های اخیر مقایسه کنید، مشخص می‌شود که گرفتن وام خودرو، انتخاب خوبی است. در سال‌های اخیر، قیمت خودروهای داخلی و خارجی افزایش یافته است؛ بنابراین، بسیاری از مردم، برای مقابله با تورم خودرو خریدند. برخی دیگر، حتی برای پیش‌فروش خودرو ثبت نام می‌کنند و پولی را که دارند به سهام تبدیل می‌کنند. بنابراین، ماشین در طی چند سال اخیر، تبدیل به سرمایه شد. خرید خودرو، یک سرمایه‌گذاری مطمئن است. در صورت درخواست وام، می‌توانید تا درصد مشخصی از کل خودرو وام بگیرید و خودروی مورد نظر خود را خریداری کنید و از این سرمایه‌گذاری، بهره ببرید.

مدارک اخذ وام با سند ماشین

دریافت وام فوری در کمتر از یک ساعت از وام آفر در تهران، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجموعه وام آفر می‌توانید از طریق شماره تلفن 09122474390 با ما در ارتباط باشید.

پرداخت وام فوری با سند خودرو

امروزه، اکثر افراد صاحب یک یا چند خودرو هستند. فروش خودرو، معمولاً در صورت مشکل یا کمبود سرمایه، اولین موردی است که به ذهن افراد، خطور می‌کند. اما با توجه به اینکه ارزش خودرو و ملک، در کشور ما روز به روز در حال افزایش است، فروش خودرو راه درستی برای کسب سرمایه نیست.

وام خودرو، یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای دریافت وام فوری است. در واقع، با در اختیار داشتن سند شش دانگ خودرو و قرار دادن آن به عنوان ضمانت، می‌توانید ظرف یک ساعت، وام خودرو دریافت کنید. وام روی سند خودرو در حقیقت، یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دریافت وام است. گرفتن وام خودرو، نیازی به ضامن ندارد و اساساً، سند خودرو ضمانت شماست.

برای دریافت وام فوری با اسناد خودرو، نیازی به ضامن، چک و سپرده بانکی ندارید و برای دریافت وام، فقط به اسناد خودروی خود، نیاز دارید. زمانی که وام روی سند خودرو می‌گیرید، همچنان مالک خودرو هستید و می‌توانید از خودروی خود استفاده کنید و به انتقال سند نیز، نیازی نیست .

وام فوری روی طلا

دریافت وام خودرو فوری و بدون ضامن از وام آفر

در گذشته به همه ثابت شده است که هر گونه تورم در جامعه دیر یا زود و در نهایت شامل خودرو نیز می‌گردد و قیمت خودرو را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. در نتیجه علاوه بر اینکه با دریافت وام خودرو مشکل کسری بودجه فعلی خود را حل و فصل می کنید ، چه بسا ممکن است در آینده از این محل و با حفظ سرمایه خود، سودی از این معامله نصیب شما شود.

ما سربلند هستیم که در مجموعه وام آفر بیشتر از ۱۰ سال در امر وام خودرو ، وام روی طلا، وام روی سیم کارت و ملک مسکونی فعالیت داریم و دلگرمی و اعتماد و ایمان شما مهترین سرمایه و ترجیح ماست.

چگونه دریافت وام روی خودرو به حفظ سرمایه کمک ما می‌کند؟

در این روزهایی که دنیا با تورم افسارگسیخته‌ای طرف است و مشغله فکری به ما اجازه‌ی تصمیم‌گیری درست نمی‌دهد، پس حفظ سرمایه یکی از ارکان آگاهی‌های درست نیز تلقی می‌شود. زمانی را تصور کنید که شما با مشکل مالی مواجه می‌شوید و به پول نیاز دارید در این زمان اولین راهی که به ذهنتان می‌رسد دریافت وام بانکی است. اما زمانی که به بانک مراجعه می‌کنید متوجه خواهید شد برای دریافت وام بانکی باید ضامن معتبر و حساب سپرده داشته باشید. اگر این شراط را داشته باشید بعداز چند ماه می‌توانید وام دریافت کنید. از این رو از دریافت وام منصرف می‌شوید شاید دراین حالت به فکر فروش خودروی خود باشید، می‌دانید که خودرو در کشور ایران یعنی داشتن سرمایه بنابراین با فروش آن سرمایه خود را از دست خواهید داد. دراین شرایط به‌جای فروش خودرو، می‌توانید وام با سند خودرو دریافت کنید.

وام روی سند خودرو با سفته

وام روی سند خودرو با سفته، یکی از محبوب‌ترین وام‌های موجود است که به شما امکان می‌دهد تا 60 تا 70 درصد از ارزش فعلی خودرو خود را به عنوان وام دریافت کنید. این وام بدون نیاز به ضامن و فقط با ارائه سند خودرو و سفته قابل دریافت است. مزیت اصلی این وام، قابلیت استفاده از خودرو در طول دوره بازپرداخت وام است. در این روش، فقط سند خودرو به عنوان ضمانت نزد بانک یا موسسه مالی قرار می‌گیرد و پس از تسویه کامل وام، به شما بازگردانده می‌شود.

شرایط دریافت این وام:

 • حداکثر عمر خودرو: 7 سال
 • حداکثر کارکرد: 100,000 کیلومتر
 • حداکثر وام: 70 درصد از ارزش کارشناسی خودرو
 • مدت بازپرداخت: حداکثر 36 ماه (دو ماه یکبار)
 • هزینه‌ها: کارشناسی و شماره‌گذاری بر عهده متقاضی
 • تنظیم سند: به صورت فروش اقساطی یا اجاره ‌به‌ شرط‌ تملیک
 • بیمه‌نامه بدنه: به نفع شرکت لیزینگ
 • اعتبارسنجی: توسط بانک یا موسسه مالی

وام روی سند خودرو با سفته می‌تواند راه حلی سریع و آسان برای نیازهای مالی شما باشد. با این حال، قبل از دریافت وام، حتماً شرایط و ضوابط را به دقت بررسی کنید و از توانایی خود برای بازپرداخت وام اطمینان حاصل کنید.

کدام بانکها با سند خودرو وام می دهند؟

اگر می خواهید بدانید کدام بانک وام با سند خودرو وام می دهد در ادامه همراه ما باشید. معمولا بانک‌های دولتی نظیر بانک ملی، بانک سپه و بانک ملت وام روی سند خودرو ارائه می‌دهند. همچنین برخی از بانک‌های خصوصی، به‌ویژه بانک‌های پرورش و توسعه نیز وام با خودرو را ارائه می‌دهند. البته به دلیل تحریم‌های اقتصادی، در حال حاضر محدودیت‌هایی برای وام‌های بانکی برای خرید خودرو وجود دارد. بنابراین بهتر است قبل از اقدام از بانک خود مطلع شوید که امکان ارائه وام سند خودرو را دارند یا خیر!

برای دریافت وام بانکی با سند خودرو با کارشناسان وام آفر در تماس باشید.

 • وام با سند خودرو بانک ملی

 • وام با سند خودرو بانک سپه

 • وام با سند خودرو بانک ملت

 • بانک تجارت

 • بانک رفاه کارگران

 • وام با سند خودرو بانک صادرات ایران

 • بانک مسکن

 • بانک صنعت و معدن

 • بانک پارسیان

 • وام با سند خودرو  بانک پاسارگاد

 • بانک کشاورزی

 • بانک اقتصاد نوین

 • بانک رفاه کارگران

 • بانک توسعه تعاون

سوالات متداول درباره وام روی سند خودرو

فهرست
تماس با ما